[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer już w sprzedaży!

W najnowszym WH Ola Hamkało zdradza, jak w 3 miesiące po porodzie udało jej się osiągnąć taką formę. Dorzucamy do tego specjalny zestaw ćwiczeń dla wszystkich młodych mam. Kup wrześniowe wydanie Twojego ulubionego miesięcznika i zostań jeszcze lepszą wersją siebie. Zobacz, co redaktor naczelna napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

nowy numer, Aleksandra Hamkało

Ramówka na nowy sezon

Przegapiłam urodziny koleżanki. Zdarza się. Pewnie zdarzyło się każdemu, ale nie mnie. Ja zawsze pamiętam o rocznicach, jubileuszach, datach przesileń Słońca i urodzinach psów. Taka karma. Na dodatek, szóstego, kiedy trzeba, stawiłam się gdzie trzeba, z życzeniami jak trzeba, co wywołało u koleżanki uśmiech równie szeroki, co otwarte z zaskoczenia oczy – jej urodziny były miesiąc temu. Jak to miesiąc temu? Przecież ja mam zafiksowaną w głowie tę datę na stałe! W końcu nie można tak po prostu przegapić miesiąca!

REKLAMA

Gdzie ja wtedy byłam? No, w pracy oczywiście byłam – znowu trzeba nadgonić, nadrobić, dokończyć na wczoraj. Po pracy na treningi biegam, na które zawsze się spóźniam i na wejściu dostaję karniaka. Remont w domu ciągnie się od miesiąca, a wnętrze mojego samochodu wygląda jak plac po Przystanku Woodstock – obok szpilek i butelek po wodzie leżą tuby z silikonem i próbniki kolorów. Pracę do napisania mam, parę niecierpiących zwłoki spraw i ciągłe wyrzuty sumienia, że źle gospodaruję czasem. I teraz się okazuje, że miesiąc w plecy też mam. A w tym czasie spadł największy od 7 lat deszcz meteorów, dojrzały w słońcu truskawki, przeszło mi koło nosa kilka miłych spotkań, fajny koncert i urodziny koleżanki.

I nareszcie zrozumiałam, że wieczny pośpiech to mój wybór. To styl życia, który sama sobie narzuciłam. Bo traktuję każdy dzień jak zadanie do wykonania. Jeśli mam wolną chwilę – nadrabiam zaległości. Jestem w ciągłym biegu - chcę jak najwięcej rzeczy wykonać w jak najkrótszym czasie. I umyka mi to, co najważniejsze: codzienność.

Dlatego zmieniam prywatną jesienną ramówkę – od teraz w moim repertuarze będzie mniej publicystyki, a więcej programów o gotowaniu, książkach i ludziach, którzy inspirują i sprawiają, że zapamiętujesz każdy dzień. Bo w końcu wszystko można odłożyć na później oprócz życia, prawda? A jak Twoje plany na nowy sezon?  

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij