Nowy Women's Health już w kioskach!

Wejdź w nowy rok z nowym numerem WH! Tym razem 148 stron, Agnieszka Więdłocha na okładce, a wewnątrz niezliczona ilość patentów, dzięki którym 2014 będzie najlepszym rokiem w Twoim życiu! Najnowszy, styczniowo-lutowy Women’s Health już w sprzedaży w całej Polsce!

Czwarte wydanie polskiego WH już  czeka na was na półkach kiosków, marketów, stacji benzynowych i wielu innych punktów sprzedaży prasy, w formie tabletowego wydania na iPady w sklepie App Store, a także w skrzynkach pocztowych Czytelniczek, które wykupiły już prenumeratę (dołącz do nich - zostań prenumeratorką WH!). Zanim kupisz ten numer, możesz przejrzeć go w całości już teraz - strona po stronie - na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla was między innymi:

- TO BĘDZIE TWÓJ ROK! Byłaś w niezłej formie, lecz po drodze umknęło Ci kilka treningów i gdzieś ją zgubiłaś. Ten prosty plan pomoże Ci nie tylko ją odnaleźć, lecz również wrzucić na wyższy poziom.

wh_01_2014_e

- AGNIESZKA WIĘDŁOCHA: MISS CHAOS: Przebojowa i zagubiona. Od pozowania na ściance woli gimnastykę. Albo jogging po mieście. „Jestem pełna sprzeczności, ale umiem się porządkować” – mówi kobieta WH, gwiazda seriali „Lekarze” i „Czas honoru”.

wh_01_2014_a

- SEZONOWE WARZYWA - LEPSZE NIŻ PIGUŁKI: Fakt, że za oknem jest paskudnie, nic a nic nas nie obchodzi. Przynajmniej w kuchni, gdzie nadal stawiamy na kolor, smak i zdrowie.

wh_01_2014_d

- CO NAS NAPRAWDĘ PODNIECA: Stereotyp jest taki – jeżeli facet zapewni kobiecie 30-minutowa grę wstępną oraz dużo przytulania po samym akcie, to jej już niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. A prawda jest bardziej skomplikowana.

wh_01_2014_f

- CAŁA PRAWDA O LICZENIU KALORII: Matematy ka metaboliczna nie zawsze pokry wa się z ary tmety ką. Na dodatek wokół metabolizmu narosło sporo mitów. Obalamy je, żebyś wiedziała, jakie reguły rządzą liczeniem kalorii.

wh_01_2014_c

- TWÓJ PRZEWODNIK PO FACETACH: Najgorsze, co możesz zrobić, to uwierzyć, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek. No, chyba że zarządzasz domem spokojnej starości „Pogodna Jesień” – wtedy tak.

wh_01_2014_g

- KRÓLOWA BALU: Żeby nią zostać, wcale nie musisz debetować konta. Wyszukaliśmy dla Ciebie wystrzałowe kreacje za 400 zł.

wh_01_2014_b

- DOPAMINA W PŁYNIE: Zarówno wysiłek fizyczny, jak i alkohol pobudzają wydzielanie dopaminy. Mózg, przyzwyczajony do dużych dawek tej substancji, szuka jej, gdzie tylko się da. To dlatego ludzie aktywni piją więcej niż ci leniwi. Tobie też się zdarza upić? Zobacz, jaki to może mieć wpływ na trening i Twoje zdrowie. Nomen omen.

wh_01_2014_j

- TEREN PRYWATNY: STREFA KOMFORTU: Sama wiesz to najlepiej – gdy wyglądasz dobrze, to czujesz się dobrze. Nawet wtedy, gdy jedynym świadkiem Twojej atrakcyjności jest lustro lub najlepsza przyjaciółka.

wh_01_2014_i

- AKCJA: NAWILŻANIE: Suche powietrze od kaloryferów, klimatyzacja w biurze, klimatyzacja w aucie, do tego duże różnice temperatur – takie warunki muszą się negatywnie odbić na kondycji skóry. Chyba że zastosujesz kilka prostych patentów.

wh_01_2014_h

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Styczniowo-lutowy numer „Women’s Health” został wydany w nakładzie 140 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące.  Cena magazynu pozostaje niezmieniona – egzemplarz WH nadal kosztuje 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektroniczej w wersji na iPady - interaktywne i multimedialne wydanie tabletowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz.

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Zobacz również:
REKLAMA