[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy WH w kioskach 30 sierpnia!

Na często zadawane pytanie, kiedy ukaże się nowy numer Women's Health, jest tylko jedna słuszna odpowiedź. Oto ona wraz z kilkoma innymi, równie dobrymi newsami naszego Departamentu ds. Dobrych Wiadomości.

Zawsze jest dobry czas, by przekazać dobre wiadomości, więc mamy ich dla Was teraz aż cztery naraz.

Po pierwsze, kolejny, drugi numer Women’s Health trafi do sprzedaży już 30 sierpnia –  intensywnie nad nim pracujemy i zaczyna wyglądać całkiem nieźle. Zresztą, same ocenicie.

Po drugie, od tego numeru WH będzie już dwumiesięcznikiem i ukaże się do końca 2013 roku trzykrotnie – kolejne znajdziecie w kioskach pod koniec października i w grudniu. Na pewno ich nie przegapicie – będziemy Wam o tym przypominać tutaj, na stronie Women’s Health, oraz na naszym facebookowym profilu.

Po trzecie, egzemplarz WH nadal kosztuje 7,99 zł, więc całkiem sensownie za 150 stron lektury.

I po czwarte: prawdopodobnie jeszcze przez ukazaniem się drugiego numeru WH ruszy nasz dział prenumeraty i to od razu z super propozycją płacenia za 5, a dostawania 6 numerów – do domu, do pracy, bez kolejek, ganiania od kiosku do kiosku czy przegapiania kolejnego numeru.

Podzielcie się tymi dobrymi nowinami z przyjaciółkami i do zobaczenia 30 sierpnia!

Departament ds. Dobrych Wiadomości

Women’s Health

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij