Nowy WH już w sprzedaży!

Aż 156 stron, Shakira na okładce, a w środku tradycyjnie mnóstwo porad, patentów, ćwiczeń i przepisów. Najnowszy WH to Twoja przepustka do lepszej formy, sylwetki i zdrowia jeszcze przed wakacjami! Majowo-czerwcowy numer już od 30 kwietnia w sprzedaży!

Nowe wydanie polskiego Women's Health już czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy, a także w wersji na iPada i iPhone'a w sklepie AppStore (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzecie się, aby je kupić, możecie dowiedzieć się, co znajdziecie w środku, przeglądając ten numer w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

SHAKIRA I JEJ NOWE CIAŁO: Popularna wokalistka i producentka opowiada nam, jak wróciła do formy po ciąży i jak udaje jej się pogodzić megaaktywny tryb życia z byciem mamą.

wh_03_2014_06

PUPA W GÓRĘ! Czyli zestaw niezbędnych ćwiczeń, zanim pokażesz się w kostiumie na plaży. Efekty tego treningu zobaczysz już po 4 tygodniach! Wystarczy tylko, że ruszysz tyłek...

wh_03_2014_04

SPIRULINA I 9 INNYCH NOWINEK: Co jakiś czas pojawia się moda na jakiś fantastyczny produkt, który odmładza, odchudza i dodaje energii. Sprawdzamy, ile w tym prawdy, a ile marketingu.

wh_03_2014_05

DOBRY SEKS LEPSZY NIŻ BOTOKS: Kobiety, które często uprawiają seks, wyglądają średnio o 12 lat młodziej, są zdrowsze i bardziej wyluzowane. Znasz lepszą kurację odmładzającą?

wh_03_2014_02

ZAMIEŃ FAST FOOD NA SMART FOOD: Odpowiednia dieta sprawi, że przez wiele lat będziesz najbystrzejsza w towarzystwie. Zła, że już 30 minut po posiłku możesz mieć problemy z pamięcią. Wybór należy do Ciebie. My podpowiadamy kolejne kroki.

wh_03_2014_03

WZÓR NA WAGĘ IDEALNĄ: Sprawdź najpierw, ile przy swojej budowie ciała powinnaś ważyć, a następnie wykorzystaj nasz plan treningowy i dietetyczny, by ten wynik osiągnąć.

wh_03_2014_07

MOCNE ZAWIESZENIE: Trening z wykorzystaniem systemów podwieszanych, takich jak TRX, to prosta droga do atrakcyjnie wyrzeźbionej sylwetki. Od dziś Twoja waga, jaka by nie była, w końcu się do czegoś przyda – trening z obciążeniem własnego ciała daje zniewalające efekty.

wh_03_2014_08

NAJWAŻNIEJSZE 5 SEKUND TWOJEGO ŻYCIA: Masz tylko chwilę, żeby zareagować i obronić się przed napastnikiem. Na szczęście sama natura wyposażyła Cię w narzędzia, aby wyjść cało z każdej opresji. Wystarczy, że dowiesz się, jak z nich skorzystać.

wh_03_2014_01

UKRYTA ENERGIA: Zacznij ćwiczyć mięśnie, których w lustrze nie widać, by właśnie tam po miesiącu zobaczyć efekty tego superskutecznego planu na lepszą sylwetkę gotową do wyzwań.

wh_03_2014_09

WŁOSY KONTRA TRENING: Siłownia czy basen szkodzą fryzurze – wszystkie to wiemy. Ale mamy patenty, dzięki którym można połączyć ogień z wodą, czyli mieć i figurę, i fryzurę.

wh_03_2014_10Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Majowo-czerwcowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone'a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz.

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA
Zobacz również:
Powroty do ćwiczeń są równie trudne, co powroty do pracy po wakacjach życia. Spokojnie, nie będziemy Cię namawiać, żebyś na urlop zabrała ze sobą robotę, ale trening już tak. Wrócisz pełna energii i w formie lepszej niż kiedykolwiek.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA