[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy WH już w sprzedaży!

Aż 156 stron, Shakira na okładce, a w środku tradycyjnie mnóstwo porad, patentów, ćwiczeń i przepisów. Najnowszy WH to Twoja przepustka do lepszej formy, sylwetki i zdrowia jeszcze przed wakacjami! Majowo-czerwcowy numer już od 30 kwietnia w sprzedaży!

Nowe wydanie polskiego Women's Health już czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy, a także w wersji na iPada i iPhone'a w sklepie AppStore (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzecie się, aby je kupić, możecie dowiedzieć się, co znajdziecie w środku, przeglądając ten numer w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

SHAKIRA I JEJ NOWE CIAŁO: Popularna wokalistka i producentka opowiada nam, jak wróciła do formy po ciąży i jak udaje jej się pogodzić megaaktywny tryb życia z byciem mamą.

wh_03_2014_06

PUPA W GÓRĘ! Czyli zestaw niezbędnych ćwiczeń, zanim pokażesz się w kostiumie na plaży. Efekty tego treningu zobaczysz już po 4 tygodniach! Wystarczy tylko, że ruszysz tyłek...

wh_03_2014_04

SPIRULINA I 9 INNYCH NOWINEK: Co jakiś czas pojawia się moda na jakiś fantastyczny produkt, który odmładza, odchudza i dodaje energii. Sprawdzamy, ile w tym prawdy, a ile marketingu.

wh_03_2014_05

DOBRY SEKS LEPSZY NIŻ BOTOKS: Kobiety, które często uprawiają seks, wyglądają średnio o 12 lat młodziej, są zdrowsze i bardziej wyluzowane. Znasz lepszą kurację odmładzającą?

wh_03_2014_02

ZAMIEŃ FAST FOOD NA SMART FOOD: Odpowiednia dieta sprawi, że przez wiele lat będziesz najbystrzejsza w towarzystwie. Zła, że już 30 minut po posiłku możesz mieć problemy z pamięcią. Wybór należy do Ciebie. My podpowiadamy kolejne kroki.

wh_03_2014_03

WZÓR NA WAGĘ IDEALNĄ: Sprawdź najpierw, ile przy swojej budowie ciała powinnaś ważyć, a następnie wykorzystaj nasz plan treningowy i dietetyczny, by ten wynik osiągnąć.

wh_03_2014_07

MOCNE ZAWIESZENIE: Trening z wykorzystaniem systemów podwieszanych, takich jak TRX, to prosta droga do atrakcyjnie wyrzeźbionej sylwetki. Od dziś Twoja waga, jaka by nie była, w końcu się do czegoś przyda – trening z obciążeniem własnego ciała daje zniewalające efekty.

wh_03_2014_08

NAJWAŻNIEJSZE 5 SEKUND TWOJEGO ŻYCIA: Masz tylko chwilę, żeby zareagować i obronić się przed napastnikiem. Na szczęście sama natura wyposażyła Cię w narzędzia, aby wyjść cało z każdej opresji. Wystarczy, że dowiesz się, jak z nich skorzystać.

wh_03_2014_01

UKRYTA ENERGIA: Zacznij ćwiczyć mięśnie, których w lustrze nie widać, by właśnie tam po miesiącu zobaczyć efekty tego superskutecznego planu na lepszą sylwetkę gotową do wyzwań.

wh_03_2014_09

WŁOSY KONTRA TRENING: Siłownia czy basen szkodzą fryzurze – wszystkie to wiemy. Ale mamy patenty, dzięki którym można połączyć ogień z wodą, czyli mieć i figurę, i fryzurę.

wh_03_2014_10Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Majowo-czerwcowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone'a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz.

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij