Nowy WH już w kioskach!

Po spektakularnym sukcesie pierwszego numeru polskiej edycji Women’s Health, który sprzedał się w liczbie ponad 80 tys. egzemplarzy, z wielką radością oddajemy w Wasze ręce drugie wydanie naszego magazynu - tym razem z aktorką Katarzyną Maciąg na okładce. Sprawdź, dlaczego wierzymy, że ten numer zdecyduje się kupić jeszcze więcej polskich kobiet.

Drugi numer polskiego „Women’s Health”, od którego nasz magazyn staje się regularnym dwumiesięcznikiem i jest już dostępny w prenumeracie (szczegóły poniżej), już jutro znajdzie się na półkach kiosków, marketów, stacji benzynowych i wielu innych punktów sprzedaży prasy. Tym razem na 148 stronach WH piszemy między innymi:

- DOGOŃ SWÓJ CEL: Nie biegaj bez sensu. Zamień monotonny jogging na szybszy trening i w rekordowym czasie osiągaj widoczne efekty. Oto 4 sposoby na podkręcenie tempa biegu i spalanie kalorii.

wh_02_inside_01

 - DETOKS 24/24 H: Chcesz mieć więcej energii i ochoty do życia? Każdy chce. Z pomocą naukowców wybraliśmy produkty ze względu na ich skład chemiczny, a nie, jak zawsze, na ilość kalorii. To właśnie one pomogą Ci oczyścić organizm, nabrać sił i pobudzić zmysły. Gotowa na jedzeniowe katharsis? No to do dzieła!

wh_02_inside_07

- MOJA DROGA DO SIEBIE: Katarzyna Maciąg zawsze chciała być aktorką, ale brakowało jej wiary w siebie. Dlatego najpierw wybrała germanistykę. Kiedyś brała sobie do serca, co o niej mówią. Dziś „hejterskie” komentarze traktuje jak spam. Eksperymentowała z dietami, przeszła nawet na wegetarianizm. Dziś nie narzuca sobie ograniczeń, ale uważnie czyta etykiety na produktach. „Na każdym kroku staram się łapać zdrowy pion. To mnie uszczęśliwia” - mówi.

wh_02_inside_03

- THE BEST OF W TWOIM KOSZYKU: Dieta kobiety powinna być nieco inna niż dieta faceta. Potrzebujesz więcej żelaza i magnezu, a mniej białka i kalorii. Ale wystarczą tylko odpowiednio dobrane zakupy, byś miała pewność, że o siebie naprawdę dbasz. Oto 100 produktów, które dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebuje Twoje ciało każdego dnia.

wh_02_inside_06

- ZAPACH SŁOŃCA: Wakacje powoli za nami, a przed nami złota polska jesień. Niby też ładnie, ale to już nie to. Oto 5 kuchennych sposobów na przedłużenie lata. W roli głównej: pomidor.

wh_02_inside_02

- DOBRA NOC, CZYLI MILCZENIE OWIEC: Kobiety sypiają gorzej niż mężczyźni. Podczas gdy oni smacznie sobie chrapią, my zamiast spać, liczymy barany. Na szczęście sprawa nie jest beznadziejna. Sprawdź z WH fakty i naucz swoje ciało spać.

wh_02_inside_04

- CERA PEŁNA BLASKU: Wydaje się, że budowa rakiety kosmicznej była niegdyś mniej skomplikowana, niż obecnie stworzenie nowego podkładu. Zobacz, jak zmieniać kolory i rodzaje podkładów w zależności od stanu skóry, pory roku oraz okazji.

wh_02_inside_05

- GOŁA PRAWDA O WAS: Dziewczyny z Women's Health najechały zbrojnie facetów w redakcji MH, wzięły jeńców i kazały mówić całą prawdę. O seksie. Proszę bardzo.

wh_02_inside_08

Drugi, wrześniowo-październikowy numer „Women’s Health” został wydany w nakładzie ponad 120 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące.  Od tego momentu WH jest już dwumiesięcznikiem - kolejne, listopadowo-grudniowe wydanie trafi do kiosków pod koniec października.

Cena magazynu pozostaje niezmieniona - egzemplarz WH nadal kosztuje 7,99 zł. Można jednak zamówić także prenumeratę Women's Health - to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA