Nowy WH już w Twoim kiosku!

Aż 164 strony, Patricia Kazadi na okładce, a w środku mnóstwo porad, wskazówek i patentów plus dodatek specjalny "WH Styl Jesień-zima 2013/2014"… Najnowszy, listopadowo-grudniowy numer Women's Health już w sprzedaży w całej Polsce! Zobacz, co tym razem przygotowaliśmy dla naszych Czytelniczek.

Trzeci numer polskiego WH już od jutra będzie na was czekać na półkach kiosków, marketów, stacji benzynowych i wielu innych punktów sprzedaży prasy, a także w skrzynkach pocztowych Czytelniczek, które wykupiły już prenumeratę (dołącz do nich - zostań prenumeratorką WH!). Zanim kupisz to wydanie, możesz przejrzeć je w całości, strona po stronie, na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem na 164 stronach WH piszemy między innymi:

- NA PEWNO I NA DŁUGO: 2,5, 10 KG W DÓŁ: Skuteczny trening jest dopasowany jak garsonka szyta na miarę. Wybierz plan stworzony dla Ciebie i w końcu przesuń wskazówkę wagi we właściwym kierunku. Raz na zawsze.

wh_03_2013_05

- HISTORIA WIELKIEGO O: Orgazm to jedna z najbardziej fascynujących (i cudownych) reakcji Twojego organizmu. Zobacz, co się wtedy dzieje w Twoim ciele i umyśle, tak by mieć z tego jeszcze więcej frajdy.

wh_03_2013_02

- MAKASI ZNACZY SIŁA: Ostatnio Patricia Kazadi uczy się lingala, języka kongijskiego. Makasi to jedno z pierwszych słów, które zapamiętała. Jakby podświadomie zwracała uwagę na to, z czym się identyfikuje. Czy jest silna? Tak. Twierdzi, że niewiele rzeczy mogłoby ją teraz złamać.

wh_03_2013_03

- GWIAZDORZY MICHELINA SPECJALNIE DLA WH: Sama zdecyduj, jaki masz plan. Nie chcesz rezygnować z radości jedzenia, ale chętnie zrezygnujesz z kilku centymetrów w talii? Proszę bardzo. Chcesz dobrze jeść, by budować sylwetkę i mięśnie? To też możliwe. Oto 4 słynnych szefów kuchni z gwiazdkami Michelina i dania, z którymi osiągniesz każdy cel.

wh_03_2013_08

- SPALONE NA RAKA: Wydaje Ci się, że opalona skóra wygląda zdrowo? To mniej więcej tak, jakbyś powiedziała, że blizny na twarzy dodają Ci uroku. Opalenizna to efekt uszkodzenia skóry. Szczególnie, jeśli powstaje w solarium.

wh_03_2013_06

- 9 DOBRYCH POMYSŁÓW NA TOPOWĄ FORMĘ: Wybrać się w końcu do fitness klubu to słuszna koncepcja. Wiedzieć, co tam zrobić – jeszcze lepsza. Sprawdź, jak ćwiczyć, by efekty treningu zobaczyć już w lustrze w korytarzu prowadzącym do szatni.

wh_03_2013_04

- TWÓJ PRIORYTET: ZDROWA SKÓRA: Zmarszczki plus pryszcze, naczynka, ciemne plamy... Bo kurzym łapkom czy bruzdom na czole zawsze towarzyszy coś jeszcze. I nie wiadomo, co bardziej dołuje. To może zajmijmy się skórą po trzydziestce kompleksowo.

wh_03_2013_01

- 34 STRONY DODATKU SPECJALNEGO "WH STYL JESIEŃ-ZIMA 2013/2014", w którym radzimy między innymi, jakie dżinsy nosić, aby podkreślały atuty naszej sylwetki, jak łączyć ze sobą wzór ze wzorem, pozornie niepasujące do siebie kolory albo takie same tkaniny oraz za czym warto poszperać w jego rzeczach, żeby bez żadnego wysiłku oraz wydatków wyglądać bardzo trendy.

wh_03_2013_07

Trzeci, listopadowo-grudniowy numer „Women’s Health” został wydany w nakładzie 140 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące.  Cena magazynu pozostaje niezmieniona – egzemplarz WH nadal kosztuje 7,99 zł. Można zamówić również prenumeratę Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Zobacz również:
REKLAMA