Nowy ULTRABOOST 19 zaprojektowany przez setki biegaczy z całego świata

Marka adidas przedstawia zupełnie nową propozycję buta biegowego: ULTRABOOST 19.

Producent

Marka sięgnęła do samego źródła, zapraszając do współpracy społeczność tysięcy biegaczy. Tak powstał model zapewniający największy dotychczas zwrot energii. W efekcie nowy model adidas został zrekonstruowany i przebudowany z 17 elementów na zintegrowane 4 komponenty, zwiększające jego wydajność:

REKLAMA

1. TORSION SPRING: lekka konstrukcja współpracująca z podeszwą BO-OST, zapewniająca większą szybkość reakcji przy każdym kontakcie stopy z podłożem oraz jej płynny;

2. Zoptymalizowany BOOST: 20 % więcej BOOSTa, zapewniający większy zwrot energii;

3. Primeknit 360: bezszwowa cholewka 3Dreaguje na naturalny ruch sto-py;

3. Heel Frame: zapiętek 3D zapewnia wsparcie, stabilizację
i możliwość adaptacji do pięty biegacza.

Nową sylwetkę ULTRABOOST 19 podsumowują trzy słowa. Rethought, Recoded, Reboosted. To także hasło kampanii, które oznacza nowe podejście do designu, nową kulturę biegania oraz jeszcze większy zwrot energii.

Zobacz również:
Moja trenerka ma na imię Anita. Nie istnieje w realu, więc mogę ją nazywać tak, jak chcę. To jedyny moment, kiedy wolno mi trochę się porządzić, bo od pierwszego gwizdka to Anita przejmuje stery i krok po kroku prowadzi mnie do życiowej formy. Z tej recenzji dowiesz się, czy Program Treningu Biegowego Polar to również rozwiązanie dla Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA