Nowości z Watches & Wonders z Genewy

Watches&Wonders, Genewa - 30 marca 2022...

TAG Heuer Genewa Materiały prasowe

TAG Heuer Aquaracer Professional 1000 SUPERDIVER

TAG Heuer powraca z jeszcze bardziej ekstremalną i wytrzymałą edycją: TAG Heuer Aquaracer Professional 1000 Superdiver, czasomierzem o wyjątkowych osiągach, stworzonym dla odkrywania ekstremalnych głębokości 1000m.  

Nowy model stanowi ważny kamień milowy dla TAG Heuer, ponieważ jest to pierwszy zegarek tej marki wykorzystujący kaliber TH30-00 wyprodukowany przez Kenissi Manufacture SA, jednego z najbardziej cenionych producentów mechanizmów na świecie. Nowy kaliber jest produkowany wyłącznie dla TAG Heuer i rozpoczyna ważny rozdział w historii marki, który przyniesie znaczące ulepszenia w zakresie niezawodności i trwałości.

TAG Heuer Aquaracer Professional 200 SOLARGRAPH

TAG Heuer zaprezentował na targach Watches & Wonders w Genewie swój nowy Aquaracer Professional 200 Solargraph, pierwszy w historii marki zegarek zasilany energią słoneczną.

To model o wyjątkowej jakości i wydajności, który nadaje nowe znaczenie słowu "stworzony do noszenia na zewnątrz” -  stanowi ważny kamień milowy dla TAG Heuer, ponieważ jest to pierwszy czasomierz tej marki wykorzystujący kaliber TH50-00 wyprodukowany przez La Joux- Perret, wykorzystujący znaną i sprawdzoną technologię tarczy słonecznej "Eco-Drive" po raz pierwszy w Szwajcarii.

REKLAMA