Nowość Beauty Flash - doskonała w mgnieniu oka

2 produkty zapobiegające zmęczeniu, 2 rozwiązania, które w jednej chwili zapewniają promiennie wyglądającą skórę.

Clarins Materiały prasowe

Beauty Flash Balm

Cała magia kultowego cudownego rozświetlacza. 40 lat skuteczności, lojalności i sukcesu. Balsam Beauty Flash odniósł tak wielki sukces na całym świecie przez te wszystkie lata, ponieważ jest wysoce skuteczny i naprawdę wyjątkowy! Balsam Beauty Flash natychmiast redukuje oznaki zmęczenia i przywraca skórze blask, jednocześnie zapewniając efekt napięcia skóry twarzy. A ponieważ Clarins stawia na ciągłe innowacje, balsam Beauty Flash dostępny jest teraz w nowej wersji, która pozwala zachować blask, nawilżenie, naturalność i zmysłowość: jest dokładnie taki sam... ale lepszy!

Beauty Flash Balm może być stosowany na dwa sposoby:

  1. Samodzielnie, jako produkt do codziennej pielęgnacji skóry lub w połączeniu z regularnym kremem nawilżającym na dzień; może być również łączony z podkładem. Nakładasz go i delikatnie rozprowadzasz cienką warstwą na twarzy, szyi i dekolcie. Następnie natychmiast nałóż makijaż.
  2. Jako maseczka do twarzy 2 do 3 razy w tygodniu. Nałóż grubą warstwę na wszystkie części twarzy i pozostaw na 10 minut. Zmyj wodą, następnie nałóż Toning Lotion za pomocą płatka kosmetycznego, po czym osusz skórę.

Rezultat

Skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Rysy twarzy są rozluźnione, a cera wygląda promiennie. Makijaż nabiera wyjątkowego blasku.

Beauty Flash Peel

Zainspirowany bezpośrednio technikami Clarins opracowanymi w Instytucie Piękna, ten ekspercki produkt do złuszczania naskórka nakłada się za pomocą pędzelka. Złuszcza skórę chemicznie i przyspiesza jej regenerację, aby dodać jej blasku i elastyczności. To szybki, nowy krok w pielęgnacji skóry, który jest również praktyczny i skuteczny. Zamknij oczy, abrakadabra (!), to tak jakbyś była (prawie) w Clarins Skin Spa.

Rezultat

Już po pierwszym zastosowaniu skóra jest wyraźnie odświeżona i bardziej wyrównana, cera wygląda bardziej promiennie. Struktura skóry jest poprawiona, pory są zwężone, a rysy twarzy wyglądają na mniej zmęczone.

REKLAMA