Nowe technologie w służbie naturalnym kosmetykom – Bio Harmony

Stworzona przez Laboratorium Kosmetyczne AVA linia Bio Harmony powstała dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii. Misją przyświecającą projektowaniu serii było holistyczne podejście do pielęgnacji oraz wydobycie siły naturalnych składników.

Ava bio harmony Materiały prasowe

Relaksujący rytuał łączący przyjemność stosowania kosmetyku i radość z jego efektów – właśnie taki był cel powstania nowej linii. Seria Bio Harmony utrzymana w obecnych trendach przypomina, że sekretem pięknego wyglądu i zdrowia jest równowaga ducha, ciała i umysłu. Kosmetyki z linii Bio Harmony są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju cery po 35 roku życia.

Technologia & natura: układ idealny

We wszystkich kosmetykach z serii Bio Harmony wykorzystano:

  • technologieZeta Fraction,
  • ekstrakty z lotosu i szafranu,
  • aż do 98%składników pochodzenia naturalnego.

Zeta Fractionto metoda polegająca na wyekstrahowaniu składników aktywnych z roślin
w wysoce ekologiczny sposób (bez zanieczyszczeń i metali ciężkich). Jej zastosowanie wzmacnia skuteczność wnikania składników aktywnych w głębsze warstwy skóry.

Lotos i szafran to synergiczna kompozycja esencji z kwiatów lotosu i szafranu oraz antyoksydantów wraz ze starannie dobranymi, drogocennymi olejami, którą wyróżnia szybkość działania – efekty na skórze widać już po pierwszym użyciu.

98% of natural origin oznacza zawartość składników  pochodzenia naturalnego oraz surowców roślinnych z monitorowanych upraw ekologicznych.

Bio Harmony, czyli 2w1: pielęgnacja i relaks

Zobacz również:
REKLAMA