[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowe pokolenie Simów wchodzi do gry!

Pora tworzyć i decydować o losach zupełnie nowego pokolenia Simów. Kolejna edycja „The Sims”, najpopularniejszej gry PC, dzisiaj ma oficjalną premierę, a my z tej okazji mamy dla Was konkurs!

Od ponad dekady "The Sims" bawi miliony graczy na całym świecie. Ta gra to fenomen rozrywki interaktywnej na skalę światową – do dzisiaj sprzedała się w 175 milionach egzemplarzy (Polska jest czwartym w Europie i piątym na świecie krajem pod względem sprzedaży gry "The Sims"). Nieustannie powstają do niej dodatki, wyzwalające kreatywność w jednej z największych grup docelowych branży gier komputerowych. "The Sims" przyciąga graczy nowoczesną, wciągającą i przede wszystkim bardzo przyjemną rozgrywką.

 

Gra "The Sims" to społeczeństwo w miniaturze. Gracze mogą pisać własne scenariusze, tworząc i kontrolując wirtualne życia, aby opowiadać ciekawe historie. Nowa odsłona umożliwia graczom tworzenie postaci o jeszcze bogatszych osobowościach oraz odkrywanie nowych sposobów pogrywania z życiem. Każda decyzja przyniesie zaskakujące skutki i stworzy niespotykane dotąd możliwości.

the_sims_4_okladka

"W »The Sims 4« każdy Sim jest niepowtarzalnym wytworem wyobraźni, który ożywa dzięki rozbudowanej osobowości i nieskończonej wręcz liczbie możliwości — mówi Rachel Franklin, producentka wykonawcza gry "The Sims 4". - Ich wnętrze ewoluuje zależnie od indywidualnego sposobu prowadzenia gry. Simowie będą odzwierciedlać cechy i aspiracje przypisane im przez graczy na etapie tworzenia postaci. Dzięki temu rozwijanie uroczych, zabawnych i zwariowanych historii w »The Sims 4« sprawia jeszcze więcej frajdy!".

Simowie w nowej wersji są sprytni i świadomi swoich emocji, łatwo się więc utożsamić z ich przygodami i życiem. To, kim są, co myślą i jak się czują, wpływa na każde ich działanie. Gracz kontroluje umysł, ciało, a teraz również emocje wyrażane przez Simów, co pozwala tworzyć opowieści tak żywe i bogate, jak nigdy wcześniej w historii serii. Możliwość wyrażania swojej kreatywności przez graczy była zawsze jednym z najważniejszych elementów "The Sims". Dotyczy to zarówno procesu tworzenia samych Simów, jak również ich wymarzonych domów. Dlatego też kompletnie zmodernizowane zostało narzędzie "Stwórz Sima" oraz tryb budowania. Dodanie m.in. opcji bezpośredniego manipulowania obiektami i stosowanie metody "przeciągnij i upuść" zapewni więcej możliwości i ułatwi graczom osiągnięcie pożądanego efektu.

Ponadto użytkownicy mogą teraz udostępniać swoje dzieła innym bezpośrednio z poziomu gry. Zupełnie nowa galeria pozwala przesyłać i pobierać Simów, stworzone domy, a nawet pojedyncze pokoje, dzięki czemu – łatwiej niż kiedykolwiek – gracze mogą wypełnić świat w swojej grze.

Więcej informacji o serii "The Sims" i jej najnowszej odsłonie można znaleźć na oficjalnej stronie TheSims.com, polskim, jednym z najbardziej aktywnych na świecie fanpage'u na Facebooku facebook.com/TheSimsPL oraz polskim kanale na Youtube youtube.com/simspolska.

Uwaga, konkurs!

Na stronie internetowej "Women's Health" trwa konkurs, w którym do wygrania są 2 kody do pełnej wersji gry "The Sims 4"na komputery PC. Wystarczy, że odpowiesz na 2 proste pytania, a jeden z nich może stać się właśnie Twoją przepustką do fascynującego świata Simów. Nie przegap swojej szansy na dołączenie do ogromnej społeczności miłośników serii "The Sims"!

Konkurs został już zakończony.

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij