Nowe oblicze Peugeot - PEUGEOT 308

Marka Peugeot wyrobiła sobie mocną pozycję w segmencie samochodów kompaktowych, dzięki sprzedaży ponad 7 milionów samochodów kolejnych generacji. Zdobyła 42 międzynarodowe nagrody łącznie z tytułem Samochodu Roku w 2014 roku. Dziś nowy PEUGEOT 308 debiutuje na polskim rynku.

Peugeot 308 Materiały prasowe

„Nowy PEUGEOT 308 debiutuje na polskim rynku. To bardzo ważne wydarzenie dla marki, która wprowadza do swojej oferty niezwykle atrakcyjny model, wyróżniający się stylem, najnowocześniejszymi technologiami i kolejną generacją innowacyjnej koncepcji stanowiska kierowcy: PEUGEOT i-Cockpit® - wizytówki marki Nowy PEUGEOT 308 wpisuje się również w konsekwentnie realizowaną strategię „Power of choice”, oferując klientom alternatywę przy wyborze układu napędowego bez konieczności pójścia na jakikolwiek kompromis jeśli chodzi o walory wymarzonego samochodu. Premiera nowego PEUGEOT 308 zbiega się w czasie z objęciem przeze mnie sterów marki PEUGEOT w Polsce – jestem przekonany, że poszerzenie portfolio o ten wyjątkowy model, który ma szansę zyskać uznanie polskich klientów, pomoże marce w umocnieniu swojej pozycji na polskim rynku.” Alessandro Renda, dyrektor marki PEUGEOT w Polsce

REKLAMA

Nowy model uwodzi atrakcyjną stylistyką wysokiej klasy, a na jego masce po raz pierwszy pojawia się nowe logo marki. Optymalizacja całości konstrukcji pozwoliła powiększyć wnętrze, a jednocześnie okazała się korzystna dla dynamiki. Powstał samochód o mocnej tożsamości.

Pod względem technologii nowy PEUGEOT 308 jest wyposażony w wiele systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Pojawia się również nowa wersja PEUGEOT i-Cockpit® z wbudowanym intuicyjnym i nowoczesnym systemem multimedialnym i-Connect® Advanced z dostępem do Internetu.

Nowy PEUGEOT 308 wyróżnia się efektywnością i doskonałymi parametrami aerodynamicznymi. Zgodnie z filozofią Power of Choice jest dostępny z napędem hybrydowym plug-in oraz silnikami spalinowymi, zarówno benzynowymi jak i wysokoprężnymi.

REKLAMA