Nowe chusteczki nawilżane dla osób dorosłych – WaterWipes™ Bio Adult Care

Coraz częściej sięgamy po chusteczki nawilżane, ponieważ przydają się nie tylko do oczyszczenia skóry najmłodszych, ale i pozwalają na zachowanie higieny i pielęgnację poza domem także dorosłym. Jak wybrać mokre chusteczki, które nie spowodują podrażnień nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry i będą lepszym wyborem dla środowiska?

WaterWpies materiał prasowy

Jeśli nie mamy dostępu do bieżącej wody czy możliwości wzięcia szybkiej kąpieli ratunkiem mogą okazać się chusteczki nawilżane. Zanim jednak po nie sięgniemy, warto upewnić się, że nasza skóra zostanie troskliwie potraktowana, a my wybierzemy produkt z minimalną liczbą składników. To szczególnie ważne, jeśli jesteśmy daleko od domu i chcemy mieć pewność, że produkt, którego używamy jest właściwym wyborem. 

Nowe chusteczki dla osób dorosłych WaterWipes™ Adult Care, które powstały na bazie chusteczek dla niemowląt, nadadzą się do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, egzemy, a także do cieńszej skóry osób dorosłych. Skład chusteczek to tylko dwa składniki – 99.9% wody i kropla ekstraktu z owocu, dla delikatnej pielęgnacji skóry. Prosty skład sprawia, że po użyciu chusteczki nie ma potrzeby spłukiwania ciała wodą, więc produkt przyda się nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do łazienki. Aby lepiej oczyszczać skórę osoby dorosłej chusteczki nawilżane są większe niż standardowe (20cmx30cm) i posiadają teksturę, która ułatwia dokładniejsze oczyszczenie. Z czystym sumieniem możemy zapakować je do torby – gdy wybieramy się do parku, w długą podróż pociągiem czy na wyprawę górską. Chusteczkami oczyścimy nie tylko ciało, miejsca intymne, ale i twarz, co może okazać się pomocne, szczególnie w cieplejsze dni.

WaterWpiesmateriał prasowy
REKLAMA