Nowa odsłona stylizacji JOICO Style&Finish!

Wraz z jesiennymi wieczorami przychodzą do nas NOWOŚCI od JOICO. Marka tym razem stawia na innowacyjną stylizację włosów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Krótkie włosy, długie, puszące się i traktowane prostownicą – odnowiona linia JOICO Style&Finish posiada produkty dla wszystkich!

Joico materiały prasowe

Stylizacja włosów od JOICO – co się zmieniło?

  1. Opakowania – nowe wersje kolorystyczne.
  2. Składniki – udoskonalone o innowacyjne formuły.
  3. Zapachy – owocowo-roślinne nuty, które trafią w gusta każdego.
  4. 2 nowe produkty – Heat Hero oraz RiseUp.

JOICO Style&Finish Heat Hero

Błyskawiczny spray, który chroni włosy przed uszkodzeniami, powstającymi na skutek korzystania z suszarek, lokówek, prostownic i innych. JOICO Style&Finish Heat Hero sprawia, że włosy są chronione przed temperaturą do 232°. Produkt dodatkowo pozostawia włosy pełne blasku przez cały dzień, a to wszystko dzięki polimerom oraz olejowi z nasion Moringi.

JOICO Style&Finish RiseUp

Drugą nowością w JOICO Style&Finish jest dodający objętości PUDER. Natychmiastowe uniesienie fryzury, krystaliczne wykończenie i utrwalenie fryzury bez uczucia sztywności – to wszystko zyskasz z lekkim pudrem RiseUp. 

W JOICO znajdziesz profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji. Dla marki najważniejsza jest radość ze zdrowych włosów, dlatego wszystkie produkty, korzystnie wpływają na ich kondycję. 

Kosmetyki JOICO kupisz w autoryzowanych miejscach sprzedaży, których lista dostępna jest tutaj - http://www.joicopolska.pl/autoryzowanasiecsprzedazy

Pamiętaj, że oryginalne produkty JOICO w Polsce zawierają HOLOGRAMY.

Zobacz również:
REKLAMA