Nowa odsłona Boosta stworzona dla miejskich biegaczy: Pulseboost HD

adidas prezentuje BOOST HD: innowacja w niezmiennie wysokiej klasie technologii Boost. Zaprojektowany, aby uzyskać większą stabilność przy stałym, niezastąpionym zwrocie energii i komforcie.

pulseboost mat. prasowe

Będąc bliżej nawierzchni, najnowszy but Pulseboost HD przygotuje Cię na na niespodziewane. Nagłe zatrzymanie lub szybka zmiana kierunku na ruchliwej ulicy miasta nie będzie już stanowić problemu z całkowicie nowym pakietem korzyści dla biegaczy, który oferuje najnowszy model marki adidas.

  • Boost HD został zaprojektowany z myślą o większej stabilności przy najlepszym w swojej klasie komforcie i zwrocie energii.
  • Continental™ Adaptive Traxion to nowa podeszwa z gumy Continental™ opracowana przez sztuczną inteligencję, zapewniająca maksymalną przyczepność i szybką zmianę kierunku na dowolnej powierzchni, suchej lub mokrej.
  • Adapt Knit to nowa elastyczna cholewka, która dopasowuje się do stopy rozciąga się tam, gdzie tego potrzebujesz.

Stephan Schneider, Sr. Product Manager, adidas Running, powiedział: “Bieganie po mieście jest wyjątkowe. Ruch, światła i tłumy nadają treningowi szczególnego charakteru. Chcieliśmy stworzyć coś inspirowanego energią miejskich biegaczy i infrastruktury.

W celu stworzenia Pulseboost HD, zastanawialiśmy się nad cechami biegu miejskiego, a mianowicie nad pozycją stóp. Przykładowo, biegacze są częściej na przedniej części stopy, niż na śródstopiu. Następnie na podstawie obliczeń i co najważniejsze, obserwacji kluczowych biegaczy miejskich, powstał Pulseboost HD. To nie jest produkt stworzony przez adidas, to but stworzony przez miejską kulturę biegania.”

Biegacze z Nowego Jorku, Paryża, Berlina współtworzyli projekt nowego modelu, czego rezultatem jest umieszczenie w przedniej części buta współrzędnych geograficznych tych miast.

We współpracy ze Spotify, adidas umieścił na języku kod QR, który odsyła do dedykowanej playlisty “Feel the boost”. Aby odblokować ekskluzywną listę odtwarzania, należy zeskanować kod za pomocą urządzenia mobilnego i uruchomić Spotify.

Premiera BOOST HD to dopiero początek. adidas przygotowuje się do celebracji kultowej technologii, stanowiącej dziedzictwo i ikonę marki. W lipcu, cały świat zostanie zaproszony do dzielenia się radością, jaką oferuje uczucie posiadania Boosta na nogach.

Dowiedz się więcej na adidas.com/feeltheboost i śledź wydarzenia na Instagramie i Facebooku.

REKLAMA