Nowa linia Active od Femi Stories

Po raz pierwszy marka Femi Stories wprowadza do sprzedaży linię Active, która ma nam przypominać o naszych potrzebach: zdrowiu fizycznym i psychicznym oraz pomóc osiągnąć życiową równowagę, motywując nas do działania.

Materiał promocyjny

Linia wyprodukowana została w Polsce z myślą o każdej kobiecie, niezależnie od rodzaju uprawianej przez nią dyscypliny sportu czy aktywności fizycznej, która sprawia jej przyjemność. W kolekcji znajdziemy modele wykonane z materiałów szybkoschnących (Quick Dry), kompresyjne legginsy i szorty z wysokim stanem modelujące sylwetkę, jak i sportowe staniki z wyjmowanymi, perforowanymi wkładkami, które pozwalają na indywidualne dopasowanie wsparcia podczas treningu.

Linia Active składa się z ponad 20 modeli, które będą prezentowane w trzech odsłonach. Kolekcja opiera się na dwóch autorskich, przewodnich printach – Paisley oraz Panther, zestawionych z odcieniami pudrowego różu i granatu. 

Oprócz wygodnych dresów i oversize’owych bluz, w kolekcji pojawiły się sportowe staniki z wyjmowanymi, perforowanymi wkładkami, które pozwalają na indywidualne dopasowanie wsparcia podczas treningu, kompresyjne legginsy i szorty z wysokim stanem modelujące sylwetkę i wspierające mięsnie, jak i topy i koszulki z technologią Quick Dry zapewniającą szybkie wysychanie oraz optymalną cyrkulację powietrza. W modelach zastosowane zostały płaskie szwy minimalizujące podrażnienia i otarcia ciała w dopasowanych krojach oraz elastyczne nici, zapewniające dobrą rozciągliwość.  W kolekcji znalazły się też akcesoria: torba do ćwiczeń ze specjalnym uchwytem na matę do jogi, butelka termiczna, jak mata do jogi.

Nowa linia Femi Active dostępna jest w sklepie online marki.

REKLAMA