[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowa kolekcja kosmetyków od Balmain i L’Oreal Paris!

Najbardziej wyczekiwana współpraca ubiegłego roku pomiędzy domem mody Balmain i L’Oreal Paris zaowocowała stworzeniem wyjątkowej, limitowanej edycji pomadek do ust. Kolekcja obejmuje 12 odcieni, z których aż 10 zostanie wprowadzonych na polski rynek. Oficjalna przedpremiera kolekcji odbędzie się już 26 stycznie br. w drogerii Hebe w warszawskim CH Wola Park.

Współpraca Balmain z L’Oreal to pierwsza kooperacja francuskiego domu mody z marką kosmetyczną i druga, w historii projektanta, kolekcja kapsułowa.

Limitowana kolekcja miała premierę we wrześniu 2017 roku podczas paryskiego Fashion Week. Składa się z 12 szminek z kultowej serii L'Oreal Color Riche, a każdy z odcieni jest inspirowany inną muzą Oliviera Rousteinga - dyrektora kreatywnego marki Balmain. Jak mówi sam projektant, kolory pomadek to interpretacje modelek – odzwierciedlają ich urodę i osobowość. Kolekcja jest niebywale różnorodna i nowoczesna. W palecie odcieni znajdują się kolory pasujące do każdej karnacji i typu urody.

REKLAMA

Kolekcja szminek podzielona została na trzy linie, różniące się kolorami opakowań: Couture, Glamazone i Rock.

W piątek 26 stycznia br., będzie miała miejsce oficjalna polska przedpremiera kolekcji w drogerii Hebe w warszawskim Wola Parku. Pierwsze 100 osób, które kupią jedną z pomadek z tej kolekcji, drugą pomadkę otrzyma gratis. Cena pomadki to: 62,99 zł. W wydarzeniu uświetniającym przedpremierę Balmain x L’Oreal w Polsce wezmą udział polskie Ambasadorki kolekcji – Karolina Gilon, Paula Jagodzińska i Paulina Krupińska. Wydarzenie zaplanowane zostało w godzinach 17:00-21:00.

27 stycznia pomadki będzie można kupić we wrocławskiej drogerii Hebe w CH Wroclavia, a 28 stycznia w Hebe w krakowskim CH Bonarka. W tych drogeriach w dniu premiery również będzie dostępna promocja dla pierwszych 100 klientek – 1+ 1 gratis.

Od 1 lutego 2018 r. kolekcja pomadek Balmain x L’Oreal Paris będzie dostępna na polskim rynku.

Materiały nadesłane przez producenta.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA