[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa kolekcja kosmetyków od Balmain i L’Oreal Paris!

Najbardziej wyczekiwana współpraca ubiegłego roku pomiędzy domem mody Balmain i L’Oreal Paris zaowocowała stworzeniem wyjątkowej, limitowanej edycji pomadek do ust. Kolekcja obejmuje 12 odcieni, z których aż 10 zostanie wprowadzonych na polski rynek. Oficjalna przedpremiera kolekcji odbędzie się już 26 stycznie br. w drogerii Hebe w warszawskim CH Wola Park.

Współpraca Balmain z L’Oreal to pierwsza kooperacja francuskiego domu mody z marką kosmetyczną i druga, w historii projektanta, kolekcja kapsułowa.

Limitowana kolekcja miała premierę we wrześniu 2017 roku podczas paryskiego Fashion Week. Składa się z 12 szminek z kultowej serii L'Oreal Color Riche, a każdy z odcieni jest inspirowany inną muzą Oliviera Rousteinga - dyrektora kreatywnego marki Balmain. Jak mówi sam projektant, kolory pomadek to interpretacje modelek – odzwierciedlają ich urodę i osobowość. Kolekcja jest niebywale różnorodna i nowoczesna. W palecie odcieni znajdują się kolory pasujące do każdej karnacji i typu urody.

REKLAMA

Kolekcja szminek podzielona została na trzy linie, różniące się kolorami opakowań: Couture, Glamazone i Rock.

W piątek 26 stycznia br., będzie miała miejsce oficjalna polska przedpremiera kolekcji w drogerii Hebe w warszawskim Wola Parku. Pierwsze 100 osób, które kupią jedną z pomadek z tej kolekcji, drugą pomadkę otrzyma gratis. Cena pomadki to: 62,99 zł. W wydarzeniu uświetniającym przedpremierę Balmain x L’Oreal w Polsce wezmą udział polskie Ambasadorki kolekcji – Karolina Gilon, Paula Jagodzińska i Paulina Krupińska. Wydarzenie zaplanowane zostało w godzinach 17:00-21:00.

27 stycznia pomadki będzie można kupić we wrocławskiej drogerii Hebe w CH Wroclavia, a 28 stycznia w Hebe w krakowskim CH Bonarka. W tych drogeriach w dniu premiery również będzie dostępna promocja dla pierwszych 100 klientek – 1+ 1 gratis.

Od 1 lutego 2018 r. kolekcja pomadek Balmain x L’Oreal Paris będzie dostępna na polskim rynku.

Materiały nadesłane przez producenta.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij