Nowa kolekcja Lenor Parfum des Secrets

Lenor przedstawia Parfum des Secrets – nową kolekcję czterech wyjątkowych płynów do płukania tkanin, które zupełnie zmienią sposób, w jaki nosisz zapachy.

Od początku istnienia Lenor przywiązuje ogromną wagę do świeżości. Tworząc produkty, które doskonale zmiękczają materiały i pozostawiają na nich trwały zapach, sprawia, że nosimy ubrania z jeszcze większą przyjemnością.

Dzięki wykorzystaniu w procesie twórczym zarówno nauki,jak i sztuki, możliwe było stworzenie formuły, w której podstawowe właściwości w zakresie ochrony tkanin zostały wzbogacone o piękne zapachy.

Nowa kolekcja została opracowanawe współpracy z luksusowym domem perfumiarskim.

Lenor Parfum des Secrets przedstawia: Mystery, Charm, Blush oraz Kiss.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Oszałamiający zapach osadzony na głębokim piżmie, uzupełniony wyjątkową mieszanką świeżych białych kwiatów i ciekawą nutą pikantnego czarnego pieprzu.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Uroczy zapach Charm z kolekcji Lenor Parfum des Secrets otula zmysły orzeźwiającym eukaliptusem z wyrafinowaną kwiatową paczulą i ciepłym aromatem goździków.

Lenor Parfum des SecretsBlush: Kuszący i wyrafinowany zapach łączący przyjemne nuty czerwonych owoców
w połączeniu z kremowym aromatem drzewa sandałowego.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Odurzający, bogaty zapach, zaskakujący zmysły natychmiastową przyjemnością. Łączy w sobie słodkie nuty marakui i przyjemny aromat bursztynu.

Cena rekomendowana 19,90 zł/900 ml

Zobacz również:
REKLAMA