Nowa generacja suszarko — lokówki Dyson Airwrap

Najczęściej nagradzany sprzęt do stylizacji włosów Dyson Airwrap zyskał nowe udoskonalenia – końcówki do stylizacji włosów wykorzystują strumień powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy.

Dyson Airwrap Multistyler Materiały prasowe

Nowy multistyler Dyson Airwrap to:

  • Jeszcze większa wszechstronność w zakresie stylizacji: Dzięki nieustannemu dążeniu firmy Dyson do lepszego zrozumienia potrzeb różnych rodzajów włosów, nowy multistyler jest jeszcze lepiej dopasowany do zróżnicowanych potrzeb.
  • Inżynieria w świecie symulacji: Wirtualne udoskonalanie dzięki zaawansowanej obliczeniowej mechanice płynów, uczeniu maszynowemu i inteligentnemu oprogramowaniu do projektowania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie liczby fizycznych prototypów i bardziej zrównoważone praktyki w procesie badawczo-rozwojowym firmy Dyson.

Firma Dyson przedstawia najbardziej wydajną i najskuteczniejszą jak dotąd odsłonę urządzenia do stylizacji włosów: multistyler Dyson Airwrap. Inżynierowie z firmy Dyson nigdy nie spoczywają na laurach – tym razem udoskonalili projekt poprzez miniaturyzację i wzmocnienie efektu Coandy, czego efektem jest wszechstronny multistyler, pozwalający uzyskać różnorodne stylizacje na różnych rodzajach włosów, bez nadmiernej temperatury.

Zaprojektowane na nowo końcówki do kręcenia i falowania z nienagrzewającym się, obrotowym zakończeniem umożliwiają szybsze i łatwiejsze tworzenie loków i fal1, bez uszkadzania włosów nadmierną temperaturą. Nowa wersja końcówki cylindrycznej łączy rezultaty osiągane wcześniej za pomocą dwóch końcówek, dzięki czemu użytkownicy mogą stylizować całą głowę, tworząc loki i fale zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego, bez konieczności zmiany końcówki w trakcie stylizacji.

Udoskonalone szczotki do modelowania i wygładzania przyciągają włosy do powierzchni szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie przy wzmocnionym efekcie Coandy.

Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury łączy dwie funkcje – podsusza włosy przed stylizacją oraz wykańcza stylizację już suchych włosów ukrywając puszące się kosmyki.

Co ważne, osoby, które posiadają poprzednią wersję stylera Dyson Airwrap, mogą dokupić ulepszone końcówki nie wymieniając samego urządzenia. Dzięki temu będą mogły cieszyć się ulepszonym działaniem multistylera. Jest to zgodne ze zrównoważonym podejściem Dyson, które rozpoczyna się już na etapie prototypowania – projektowanie w świecie cyfrowym zmniejszyło zależność od fizycznych prototypów, a tym samym drastycznie ograniczyło zużycie energii i materiałów. Dzięki zastosowaniu podejścia iteracyjnego oraz metody prób i błędów inżynierowie zminiaturyzowali otwory wentylacyjne, osiągając niespotykaną dotąd prędkość przepływu powietrza, ciśnienia i kontroli.

Cena: 2699 zł

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Dyson.pl

REKLAMA