Nimue Super Hydrating Mask - sposób na nawilżoną skórę

Gdy skóra jest szorstka i wysuszona  sięgnij po maskę nawilżającą Super Hydrating Mask, która uzupełni i zatrzyma wilgoć w skórze. 

nimue materiały prasowe

Dobry pomysł - maskę nakładaj zawsze na skórę oczyszczoną i przetartą tonikiem, tylko wtedy skóra wchłonie optymalną ilość kosmetyku. Dobrym pomysłem jest nakładanie maseczki podczas kąpieli. Pod wpływem ciepła pory skóry rozszerzają się i skóra skuteczniej korzysta ze składników maski.

Super Hydrating Mask  (151 zł/60 ml)

Kremowa maseczka o działaniu nawilżającym i łagodzącym, przeznaczona do skóry suchej i odwodnionej, hyperpigmentacyjnej (z przebarwieniami), z cechami uszkodzenia (dojrzałej), interaktywnej (ze skłonnością do podrażnień). Maseczka nadaje skórze blask, przywraca witalność, wygładza i koi skórę zestresowaną działaniem czynników zewnętrznych. Redukuje drobne linie. Przywraca cerze miękkość i jędrność.

Stosowanie:

Nałożyć grubą warstwę produktu na twarz, szyję i dekolt. Omijać okolice oczu.  Po 15 minutach starannie przemyć skórę wodą lub usunąć pozostałości produktu zwilżonym gazikiem. Stosować raz lub dwa razy w tygodniu lub, w razie konieczności.

REKLAMA