[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Nike Zoom Fit Agility: trening lekki niczym piórko

Nowy model butów Nike Zoom Fit Agility zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego wybicia podczas treningu. Siłownia, studio fitness czy sala gimnastyczna to miejsca, gdzie przede wszystkim liczą się postępy – jeszcze jeden przysiad, wyskok lub szybsze wykonanie serii ćwiczeń.

Nowe obuwie Nike Women's Training zapewnia sprężystą amortyzację podczas treningów. Siłownia, studio fitness czy sala gimnastyczna to miejsca, gdzie przede wszystkim liczą się postępy – jeszcze jeden przysiad, wyskok czy szybsze wykonanie serii ćwiczeń. Nowy model butów Nike Zoom Fit Agility zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego wybicia podczas treningu.

Nike_Zoom_Fit_Agility_2

Wewnątrz poduszki gazowej Zoom Air rozmieszczono napięte włókna, które w trakcie aktywności fizycznej „oddają” energię nacisku, co pozwala ćwiczyć szybciej i mocniej.

Tradycyjna konstrukcja Nike Zoom często nie zapewniała elastyczności niezbędnej podczas treningu. Dlatego projektanci Nike rozdzielili poduszkę Nike Zoom Air na niezależne jednostki, dzięki którym but może zginać się we wszystkich kierunkach. Każdej z nich nadano sześciokątny kształt i rozmieszczono w miejscach wymagających amortyzacji.

Nike_Zoom_Fit_Agility_3

„Nike Zoom Fit Agility to but zaprojektowany na podstawie badań laboratoryjnych – mówi Nicole Mueller, Design Director Nike Women's Training Footwear. – Przeanalizowaliśmy sześć ruchów najczęściej wykonywanych przez kobiety podczas treningu: wypady na nogę, przysiady, odpychanie, przyciąganie, skłony i skręty ciała, otrzymując rozkład sił nacisku na stopę. W efekcie układ poduszek w podeszwie zewnętrznej zapewnia amortyzację i sprężystość”.

Cholewka modelu stanowi mieszankę lekkiej siateczki, wzmocnionej specjalną pianką. Połączenie to oferuje optymalną wentylację, wsparcie oraz poczucie komfortu. But uzupełniono o system włókien Flywire, dopasowujących się do stopy w ruchu.

„Kiedy pierwszy raz założyłam Nike Zoom Fit Agility, moją uwagę przyciągnęła ich lekkość – mówi gwiazdka koszykówki Skylar Diggins. – Są bardzo komfortowe i czuję się w nich szybsza. Jeśli but jest niewygodny, trudno skupić się na właściwym treningu”.

Nike Zoom Fit Agility dostępny jest w wybranych salonach Nike oraz na stronie Nike.com.

źródło: materiały prasowe

N

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij