[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nie marnuj zimy

Nie pozwól, żeby pogoda zatrzymała Cię w domu. Jest ciemno, zimno i mokro? Nike Flash Pack pozbawi Cię wymówek, aby nie wyjść na trening.

Wzorzyste, odblaskowe kurtki i bezrękawniki (np. Nike Aeroloft Flash czy Nike Shieldrunner Flash) oraz wodoodporne buty (np. Nike Air Zoom Structure 19 Flash) mają zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo na każdym biegu. Sprawdziłyśmy.

Podczas treningu Nike+ Run Club Gear Up razem z Anną Lewandowską zmagałyśmy się z zimnem, burzą, mgłą, śniegiem i huraganowym wiatrem. Nic nie było w stanie nas zatrzymać. Ty też nie daj się zimie i nie rezygnuj z treningów. Kolekcja Nike to mieniące się w mroku ubrania inspirowane zorzą polarną, które nie pozwolą Ci zmarznąć, zmoknąć ani przemknąć niezauważenie. Każdy element zestawu odblaskowymi elementami zwiększa Twoje bezpieczeństwo na ścieżce biegowej.

Funkcjonalne tkaniny i kroje Nike Flash Pack dają lekkość i swobodę podczas biegania i innych dynamicznych ćwiczeń. Designerzy marki zadbali o to, żebyś nawet w najcięższych warunkach pogodowych, w kilku warstwach ciuchów nadal czuła się kobieco. Świeć przykładem i biegaj cały rok.

#niemarnujzimy

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym Nike na stronie nike.com.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij