[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nie marnuj zimy

Nie pozwól, żeby pogoda zatrzymała Cię w domu. Jest ciemno, zimno i mokro? Nike Flash Pack pozbawi Cię wymówek, aby nie wyjść na trening.

Wzorzyste, odblaskowe kurtki i bezrękawniki (np. Nike Aeroloft Flash czy Nike Shieldrunner Flash) oraz wodoodporne buty (np. Nike Air Zoom Structure 19 Flash) mają zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo na każdym biegu. Sprawdziłyśmy.

Podczas treningu Nike+ Run Club Gear Up razem z Anną Lewandowską zmagałyśmy się z zimnem, burzą, mgłą, śniegiem i huraganowym wiatrem. Nic nie było w stanie nas zatrzymać. Ty też nie daj się zimie i nie rezygnuj z treningów. Kolekcja Nike to mieniące się w mroku ubrania inspirowane zorzą polarną, które nie pozwolą Ci zmarznąć, zmoknąć ani przemknąć niezauważenie. Każdy element zestawu odblaskowymi elementami zwiększa Twoje bezpieczeństwo na ścieżce biegowej.

Funkcjonalne tkaniny i kroje Nike Flash Pack dają lekkość i swobodę podczas biegania i innych dynamicznych ćwiczeń. Designerzy marki zadbali o to, żebyś nawet w najcięższych warunkach pogodowych, w kilku warstwach ciuchów nadal czuła się kobieco. Świeć przykładem i biegaj cały rok.

#niemarnujzimy

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym Nike na stronie nike.com.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij