Nawilżająco-ochronna mgiełka termalna SPF30

Marka Uriage w trosce o perfekcyjne nawilżenie i doskonałą kondycję skóry uzupełnia linię EAU THERMALE o nawilżająco-ochronną mgiełkę termalną. To odpowiedź na problem odwodnionej i przesuszonej skóry, któ ra potrzebuje ukojenia i pełnej ochrony przed smogiem i promieniowaniem UV.

Producent
50 ml, cena: 39,90 zł

Linia EAU THERMALE przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej to nawilżająca moc Wody termalnej Uriage w kremie.Swoje aktywne działanie zawdzięcza połączeniu trzech unikalnych składników zawartych w formule Hydro-ThermalComplex, które przywracają integralność płaszcza hydrolipidowego skóry i odbudowują barierę skórną oraz uzupełniają NMF:

Woda termalna Uriage – pomaga utrzymać naturalną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę ochronną poprzez stymulowanie syntezy dwóch białek: filagryny odpowiedzialnej za spójność włókien keratynowych oraz klaudyny, która pomaga formować i utrzymać połączenia między keratynocytami zapobiegając utracie wody,

Nawilżający opatrunek H2O – dzięki połączeniu trzech składników o działaniu okluzyjno-nawilżającym (alginianu, kwasu hialuronowego oraz pullulanu) przyczynia się do odbudowy ochronnej bariery hydrolipidowej i przedłuża proces uwalniania pozostałych składników zawartych w Hydro-ThermalComplex,

• Aquaxyl – połączenie dwóch cukrów - glukozy oraz ksylitolu – działa na wielu poziomach, m.in. pomaga w uzupełnianiu cementu międzykomórkowego oraz właściwym funkcjonowaniu NMF, odpowiedzialnego za optymalne nawodnienie skóry.

Nawilżająco-ochronna mgiełka termalna SPF30

Innowacja termalna w postaci lekkiej, nawilżająco-ochronnej mgiełki o delikatnym, kwiatowo-owocowym zapachu do codziennego stosowania. Wzbogacona w Wodę Termalną Uriage mgiełka delikatnie wtapia się w skórę, wzmacnia jej barierę ochronną, a także intensywnie nawilża i rozświetla. Doskonale nawilżona i chroniona skóra jest zrewitalizowana i wygładzona.

Zobacz również:
REKLAMA