Naturalny efekt glow

Kiedy w końcu przychodzi upalny czas wakacji chcesz, aby Twoja skóra była wolna od nadmiaru kosmetyków do makijażu, ale wciąż wyglądała nieskazitelnie i promiennie. Dlatego przede wszystkim w tym okresie, zamiast obciążających ją podkładów, sięgaj po lekkie kremy BB zawierające filtry SPF. Zwłaszcza jeżeli lista ich dobroczynnych właściwości jest tak kusząca, jak w przypadku kremu BB LET’S GLOW od Veoli Botanica.

Veolibotanica Materiały prasowe

Już od kilku sezonów jednym z najpopularniejszych trendów jest rozświetlona skóra z tzw. efektem glow, polegającym na uzyskaniu naturalnie wyglądającego blasku, bez sztucznego i nadmiernego błyszczenia. Jak to zrobić? Tajemnica tkwi w odpowiednim produkcie, który jednocześnie rozświetli skórę oraz zadba o jej prawidłowe nawilżenie. Tak właśnie działa krem BB LET’S GLOW, poprawiający hydrorównowagę w skórze, dzięki czemu jest ona doskonale odbudowana i nawilżona. Jego lekka, wtapiająca się w skórę konsystencja wygładza, nie powodując uczucia ściągnięcia, nie wchodzi w zmarszczki i załamania oraz nie podkreśla suchych skórek. Każdy z sześciu odcieni, inspirowanych najbardziej popularnymi kolorami karnacji, został stworzony by wyrównać koloryt skóry i nadać jej ten subtelny, promienny blask. 

LET’S GLOW to nie tylko 98% składników pochodzenia naturalnego, ale również fotoprotekcja w postaci mineralnego filtra SPF 20. Filtr mineralny chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie jest dużo bezpieczniejszy zarówno dla skóry, jak i dla środowiska (w tym raf koralowych). Kolejną perełką w składzie tego wegańskiego produktu są mineralne pigmenty, zamknięte w otoczce z lecytyny. Lecytyna jest biochemicznie podobna do budowy skóry, dzięki czemu pigmenty są kompatybilne ze skórą i sprawiają, że produkt równomiernie się nakłada oraz zapewnia uczucie gładkości.

To już drugi krem BB w portfolio Veoli Botanica, po spektakularnym sukcesie wygładzająco-kryjącego DROP OF PERFECTION, który skradł serca miłośniczek naturalnej pielęgnacji. Poznaj całą linię produktów makeup care i wybierz innowacyjne kosmetyki do makijażu, tworzone w duchu Clean Beauty.

Znajdziesz na: veolibotanica.pl

REKLAMA