„Naturalnie dla zdrowych stóp” z kosmetykami Kneipp

Aktywne życie, praca, dom oraz dalsze i bliższe podróże. Już dawno minęły czasy kiedy o stopy dbaliśmy tylko latem. Obecnie chcemy mieć nienaganne pięty i perfekcyjne paznokcie u nóg przez cały rok. Coraz częściej i śmielej je odsłaniamy, nie tylko w czasie wakacji, ale też przez pozostałą część roku.

kneipp materiały prasowe

Trzy kroki do naturalnie zdrowych stóp

Pierwszy krok

Kojąca kąpiel - do ciepłej wody dodajmy sól kosmetyczną, dzięki której stopy odpoczną. Szczególną rolę w bukiecie ziół zajmuje nagietek. To właśnie dzięki saponinom nagietek działa przeciwgrzybicznie oraz przeciwbakteryjnie.

Drugi krok

Regeneracja - po kąpieli stopy należy koniecznie osuszyć  i nawilżyć. Masaż stóp i zastosowanie preparatu na zrogowaciały naskórek pozwoli go zredukować, a z czasem skutecznie usunąć. Warto wybierać preparaty zawierające w swoim składzie mocznik, olejek jojoba, pantenol, witaminę E i wyciąg z nagietka.

Trzeci krok

Nawilżanie –  zapewniają preparaty kosmetyczne mające w swoim składzie starannie dobrane proporcje składników odżywczych, w tym zwłaszcza wyciągu z nagietka i olejku pomarańczowego.

Właściwie pielęgnowane stopy nie sprawiają kłopotów oraz są naszą ozdobą. Jeśli codziennie poświęcimy im trochę uwagi, będą zdrowe, zadbane i gotowe długo nieść nas przez życie.

Polecane kosmetyki do naturalnej pielęgnacji, szczególnie przyjazne dla diabeltyków

Kneipp® Kryształki do kąpieli stóp Nagietek & Olejek pomarańczowy 40 g/5,99 zł

Działają dezodorująco, myją i pielęgnują

Kneipp® Intensywny krem na zrogowaciały naskórek Nagietek & Olejek pomarańczowy 50 ml/ 29,99 zł

Skutecznie i trwale redukuje zrogowaciały naskórek

Kneipp® Masło do stóp Nagietek & Olejek pomarańczowy 100 ml/ 34,99 zł

Gładkie stopy już od pierwszego zastosowania

Na wyłączność w drogeriach Rossmann

www.kneipp.pl

REKLAMA