Naturalne perfumy polskiej marki Fridge by yDe

14 niszowych zapachów z kolekcji yDe to zaproszenie do podróży przez nastroje, emocje, wspomnienia, ale także do odkrycia tego, co nieznane. Perfumy stworzone przez Magdalenę Beyer, właścicielkę polskiej marki Fridge, powstały jako 14 wyjątkowych opowieści. Każda z nich opiera się na innym motywie przewodnim, zaskakuje nutami zapachowymi, a często również niespotykanymi kompozycjami.

fridge materiały prasowe

Wśród 14 stworzonych do tej pory perfum można znaleźć takie połączenia aromatyczne jak orchidea
z różą herbacianą, kwiat tuberozy z wanilią i zieloną herbatą, imbir i pomarańcze z trawą cytrynową,
a nawet paprocie w oparach whisky i cedru. Perfumy produkowane są w zgodzie z naturą i ze świadomością, jak duży wpływ mają one na kondycję skóry, ale również samopoczucie. 

Składniki kosmetyków Fridge mają niski ślad węglowy, większość pozyskiwanych przez markę surowców pochodzi z upraw ekologicznych, a na własnej plantacji dzikiej róży właściciele nie stosują nawozów ani pestycydów. Kilka pierwszych stworzonych przez Magdę zapachów zawiera śladowe dodatki składników syntetycznych. Jednak w miarę powstawania kolejnych kompozycji skład ograniczył się już wyłącznie do naturalnych olejków eterycznych, absolutów i ekstraktów roślinnych. Co więcej, zapachy Fridge by yDe są wegańskie, mogą być więc stosowane bezpośrednio na skórę, również przez kobiety w ciąży. Brak syntetycznych składników w szerokiej ofercie marki może na początku zaskoczyć – perfumy uwalniają swoje nuty zapachowe powoli, stopniowo rozwijając się do pełnego doświadczenia aromatów. Jest to jednak wyjątkowa szansa na znalezienie idealnej kompozycji w bardzo świadomy sposób.

Więcej informacji: https://fridge.pl 

Zobacz również:
REKLAMA