[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Naturalna herbata dla aktywnych

Szukasz alternatywy do neutralnego smaku wody? Spróbuj naturalnych jak woda, butelkowanych herbat SOTI Natural. W składzie nie znajdziesz cukrów, słodzików, kalorii a docenisz smak prawdziwej herbaty i wygodę lekkich butelkowanych BIO herbat, które orzeźwiają i uzupełniają organizm o cenne, naturalne antyoksydanty.

soti mat. prasowe

Prosty skład (woda, liście, suszone kwiaty czy owoce), lekka wygodna butelka i brak cukrów sprawiają, że jest to idealny napój na lato i najzdrowsza herbata w butelce. Herbaty SOTI Natural produkowane są przez rodzinną, polską firmę Soti Natural sp. z.o.o., która za cel postawiła sobie edukowanie Polaków na temat tego jak ważne jest by czytać etykiety i wybierać napoje bez cukrów w tabeli odżywczej.

Herbaty SOTI Natural występują aż w pięciu smakach :

REKLAMA
  • klasycznej zielonej herbaty Gyokuro Green Tea
  • perłowego jaśminu Pearl Jasmin Tea
  • czerwonej herbaty Rooibos z imbirem herbaty kukurydzianej Popcorn Tea
  • herbaty miętowej z trawą cytrynową Lemongrass Mint Tea

Herbaty znajdziecie w wszystkich sklepach Auchan, Makro, Piotr i Paweł, wybranych Leclerc, Intermarche, Żabka, BP, Orlen O!Shop, Orlen Stopcafe, Topmarketach, RUCH, Organic Farma Zdrowia, Kuchnie Świata, Kolporter a także w sklepie online. Więcej informacji na www.sotinatural.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij