Największe w Polsce zgromadzenie miłośników fitnessu Reebok Fitness Camp 2015 już za nami!

Ponad 1 500 entuzjastów fitnessu zebrało się w zeszłą niedzielę na warszawskim Służewcu, aby wspólnie ćwiczyć pod gołym niebem podczas Reebok Fitness Camp. Tegoroczna edycja była wyjątkowo spektakularna – 26 znakomitych instruktorów z Polski oraz zagranicy poprowadziło treningi w pięciu strefach tematycznych. W imprezie brały udział także czytelniczki WH.

Reebok Fitness Camp Reebok Fitness Camp

Oprócz trenerów do wspólnego wysiłku zachęcał również Marcin Prokop oraz Kasia Bigos, którzy prowadzili imprezę. A w ćwiczeniach uczestniczyli m.in. Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok, Alan Andersz – aktor oraz Michał Baryza – model.

Nawet wysoka temperatura i pełne słońce nie zniechęciły zdeterminowanych oraz chętnych do sportowych zmagań uczestników Reebok Fitness Camp. Pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki, ćwiczenia taneczne oraz strefa CrossFit były doskonałym sposobem na spędzenie niedzielnego popołudnia z przyjaciółmi, rodziną lub nowo poznanymi ludźmi, którzy podzielali ich pasję.

Dla miłośników sportowych wyzwań stworzona została strefa Reebok Spartan Race, gdzie można było spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami. Jak przystało na ten rodzaj wyścigu, na trasie nie zabrakło przeszkody wodnej. Rozgrzani słońcem i sportowymi emocjami uczestnicy z chęcią korzystali z możliwości zanurzenia się w toni jeziora znajdującego się w Parku Angielskim.

Zajęcia podczas Reebok Fitness Camp poprowadziło aż 26 znakomitych instruktorów fitness, w tym również 4 międzynarodowe gwiazdy: Elin Hellström, Salvatore Nocerino, Michael Steenhouwer i Sasha Oshkin.

Reebok Fitness CampReebok Fitness Camp

Dzięki różnorodności stref, nawet najbardziej wymagające osoby miały szanse dopasowania ulubionej formy treningu, do swoich upodobań. Każdy uczestnik miał możliwość opracowania swojego własnego planu treningowego. Organizatorzy przewidzieli również konkurs, polegający na wyłonieniu przez 30 sędziów najlepszej dziesiątki uczestników, którzy w finale zawalczyli o wiele atrakcyjnych nagród (m.in. skuter).

Reebok Fitness CampReebok Fitness Camp

Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, w skład którego wchodziła mata do ćwiczeń, materiały opisujące rodzaje czekających na nich treningów i zajęć oraz przekąski i napoje. Na terenie campusu można było skorzystać z kilku dodatkowych atrakcji, jakie oferowały wystawione stoiska, m.in. uzyskać bezpłatne porady kosmetyczek, zadbać o zdrowie i wygląd swoich paznokci, zaopatrzyć się sportowe ubrania marki Reebok lub spróbować ciekawych dań, oferowanych przez przyjezdne foodtracki. Na terenie campusu organizatorzy umieścili kurtynę wodną, która ochładzała rozgrzane do czerwoności ciała uczestników, ponieważ event rozpoczął się o godzinie 8.00 i trwał aż do godziny 18.00.

Więcej szczegółów na stronie: reebokfitnesscamp.pl

źródło: materiały prasowe

REKLAMA