Najnowszy, marcowy WH już w sprzedaży!

Nie mogłaś się doczekać najnowszego WH? My też! Na całe szczęście już jest – najnowszy, marcowy numer Twojego ulubionego magazynu właśnie trafił do kiosków! Na okładce smukła i silna Khloe Kardashian, a w środku jak zwykle mnóstwo skutecznych porad i sprawdzonych patentów dotyczących diety, fitnessu, zdrowia i seksu. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 03/2016 WH

Otwórz nowy rozdział

Ponoć wiosenne przesilenie częściej dotyka ludzi obowiązkowych i pracowitych. Bo oni za nic mają biologiczny zegar, który właśnie na przedwiośniu każe zwolnić i oddać się błogiemu lenistwu. Zdaniem fizjologów, gdybyśmy na urlop wyjeżdżały jak każe Matka Natura, czyli w listopadzie i marcu, nie miałybyśmy kłopotów ze snem, koncentracją i ogólnym poczuciem, że wszystko jest do bani.

Ale skoro same jesteśmy sobie winne, to same sobie z tym marazmem poradzimy. I wcale nie mamy zamiaru czekać do zrównania dnia z nocą, tylko już teraz wprowadzamy wielkie zmiany metodą małych kroków.

Najpierw musimy znaleźć więcej czasu dla siebie. Jak? To proste: zanim położysz się spać, przygotuj ubrania na następny dzień, spakuj torebkę, wlej do termosu ciepłą wodę z cytryną na rano i zrób listę rzeczy, które nazajutrz musisz ogarnąć. Uwierz – w ten sposób wygospodarujesz 20 minut każdego ranka.

Co można zrobić w tak krótkim czasie? 20 minut dziennie wystarczy, żebyś po miesiącu nie poznała samej siebie w lustrze! Naprawdę. Na s. 116 znajdziesz prosty i bardzo skuteczny program. W ciągu 20 minut możesz też przygotować superzdrowe i lekkie danie (s. 106), poćwiczyć kreatywność (s. 137) czy nauczyć się planować domowy budżet (s. 142). O przekartkowaniu nowego numeru Women’s Health nie wspominając.

Zmieniliśmy działy tak, by łatwiej Ci było znaleźć ulubione tematy. Napisz na FB, co o tym sądzisz. Wspólnie małymi kroczkami wprowadzimy wielkie zmiany.

Dużo słońca! 

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Zobacz również:
REKLAMA