[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy, marcowy WH już w sprzedaży!

Nie mogłaś się doczekać najnowszego WH? My też! Na całe szczęście już jest – najnowszy, marcowy numer Twojego ulubionego magazynu właśnie trafił do kiosków! Na okładce smukła i silna Khloe Kardashian, a w środku jak zwykle mnóstwo skutecznych porad i sprawdzonych patentów dotyczących diety, fitnessu, zdrowia i seksu. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 03/2016

Otwórz nowy rozdział

Ponoć wiosenne przesilenie częściej dotyka ludzi obowiązkowych i pracowitych. Bo oni za nic mają biologiczny zegar, który właśnie na przedwiośniu każe zwolnić i oddać się błogiemu lenistwu. Zdaniem fizjologów, gdybyśmy na urlop wyjeżdżały jak każe Matka Natura, czyli w listopadzie i marcu, nie miałybyśmy kłopotów ze snem, koncentracją i ogólnym poczuciem, że wszystko jest do bani.

REKLAMA

Ale skoro same jesteśmy sobie winne, to same sobie z tym marazmem poradzimy. I wcale nie mamy zamiaru czekać do zrównania dnia z nocą, tylko już teraz wprowadzamy wielkie zmiany metodą małych kroków.

Najpierw musimy znaleźć więcej czasu dla siebie. Jak? To proste: zanim położysz się spać, przygotuj ubrania na następny dzień, spakuj torebkę, wlej do termosu ciepłą wodę z cytryną na rano i zrób listę rzeczy, które nazajutrz musisz ogarnąć. Uwierz – w ten sposób wygospodarujesz 20 minut każdego ranka.

Co można zrobić w tak krótkim czasie? 20 minut dziennie wystarczy, żebyś po miesiącu nie poznała samej siebie w lustrze! Naprawdę. Na s. 116 znajdziesz prosty i bardzo skuteczny program. W ciągu 20 minut możesz też przygotować superzdrowe i lekkie danie (s. 106), poćwiczyć kreatywność (s. 137) czy nauczyć się planować domowy budżet (s. 142). O przekartkowaniu nowego numeru Women’s Health nie wspominając.

Zmieniliśmy działy tak, by łatwiej Ci było znaleźć ulubione tematy. Napisz na FB, co o tym sądzisz. Wspólnie małymi kroczkami wprowadzimy wielkie zmiany.

Dużo słońca! 

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij