[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy, kwietniowy WH już w sprzedaży!

Aż 172 strony, specjalny dodatek WH Styl, na okładce wiecznie młoda Cameron Diaz, a w środku jak zwykle mnóstwo patentów dotyczących zdrowia, diety, fitnessu i seksu. Kup kwietniowe wydanie Twojego ulubionego magazynu i razem z nami rozpocznij wielkie zmiany metodą małych kroków. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 04/2016

Rozmiar szczęścia

Nie pomyliłaś się na okładce?” – usłyszałam na redakcyjnym korytarzu głos kolegi z Men’s Health – „Zamień L na M? To nie literówka?”. (No tak, faceci z MH zaczęli właśnie testować nowy superskuteczny program treningowy i ich świat zaczął kręcić się wokół sześciopaku. Przepraszam... ośmiopaku, bo ten pierwszy ponoć wyszedł już z mody).

REKLAMA

„A z kim wolałbyś umówić się na randkę – odparłam – z zestresowaną »eską« czy radosną »emką«? Z kim wolałbyś iść na kolację? Z dziewczyną, która nieustannie liczy kalorie, czy z taką, która potrafi docenić smak i nastrój chwili? Z tą, która akceptuje swoje kobiece kształty, czy z taką, która ciągle walczy z efektem jojo?”.

Oczywiście że można być szczęśliwą „eską”, ale – jak pokazuje ankieta przeprowadzona przez WH – coraz więcej kobiet czuje się sterroryzowana przymusem wyglądania jak modelki z wybiegów. A bycie w formie polega na czymś zupełnie innym: na wypracowaniu dobrych nawyków i słuchaniu potrzeb własnego ciała.

Potwierdza to nasza gwiazda z okładki, Cameron Diaz, która właśnie wydała kolejną książkę o zdrowym stylu życia. Jako zawodowa aktorka nie zamierza udawać, że wygląd się nie liczy, ale stara się jako kobieta przekazać innym 3 rzeczy: jedzenie nie może być naszym wrogiem, samopoczucie jest ważniejsze niż szczupła sylwetka i nie należy bać się zmarszczek.

Przesłanie pięknej i mądrej kobiety dla innych pięknych i mądrych kobiet – Czytelniczek Women’s Health. 

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij