Najnowszy, kwietniowy WH już w sprzedaży!

Aż 172 strony, specjalny dodatek WH Styl, na okładce wiecznie młoda Cameron Diaz, a w środku jak zwykle mnóstwo patentów dotyczących zdrowia, diety, fitnessu i seksu. Kup kwietniowe wydanie Twojego ulubionego magazynu i razem z nami rozpocznij wielkie zmiany metodą małych kroków. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 04/2016 WH

Rozmiar szczęścia

Nie pomyliłaś się na okładce?” – usłyszałam na redakcyjnym korytarzu głos kolegi z Men’s Health – „Zamień L na M? To nie literówka?”. (No tak, faceci z MH zaczęli właśnie testować nowy superskuteczny program treningowy i ich świat zaczął kręcić się wokół sześciopaku. Przepraszam... ośmiopaku, bo ten pierwszy ponoć wyszedł już z mody).

„A z kim wolałbyś umówić się na randkę – odparłam – z zestresowaną »eską« czy radosną »emką«? Z kim wolałbyś iść na kolację? Z dziewczyną, która nieustannie liczy kalorie, czy z taką, która potrafi docenić smak i nastrój chwili? Z tą, która akceptuje swoje kobiece kształty, czy z taką, która ciągle walczy z efektem jojo?”.

Oczywiście że można być szczęśliwą „eską”, ale – jak pokazuje ankieta przeprowadzona przez WH – coraz więcej kobiet czuje się sterroryzowana przymusem wyglądania jak modelki z wybiegów. A bycie w formie polega na czymś zupełnie innym: na wypracowaniu dobrych nawyków i słuchaniu potrzeb własnego ciała.

Potwierdza to nasza gwiazda z okładki, Cameron Diaz, która właśnie wydała kolejną książkę o zdrowym stylu życia. Jako zawodowa aktorka nie zamierza udawać, że wygląd się nie liczy, ale stara się jako kobieta przekazać innym 3 rzeczy: jedzenie nie może być naszym wrogiem, samopoczucie jest ważniejsze niż szczupła sylwetka i nie należy bać się zmarszczek.

Przesłanie pięknej i mądrej kobiety dla innych pięknych i mądrych kobiet – Czytelniczek Women’s Health. 

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

REKLAMA