[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy, karnawałowy WH już w kioskach!

Aż 156 stron, na okładce światowa królowa Instagramu Kayla Itsines, a w środku jak zwykle mnóstwo sprawdzonych porad i skutecznych patentów dotyczących zdrowego odżywiania, fitnessu, urody i seksu. Kup najnowsze wydanie WH i razem z nami daj sobie szansę na spełnienie noworocznych postanowień. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 01/2016

Prawdziwa magia

Musimy się przyznać, że przegląd styczniowych magazynów zaczynamy od horoskopów. Nie jakichś tam horoskopów, tylko tych pisanych przez profesjonalnych astrologów, na opinię których czeka cały świat – Penny Thornton, która doradzała księżnej Dianie, Marco Pesatoriego z włoskiego „Vogue’a” czy profesor Violetty Koseskiej, ukrywającej się pod pseudonimem David Harklay.

REKLAMA

Na kpiące komentarze męskiej części naszego zespołu wyciągamy „racjonalne” argumenty, jak fakt, że śmierć Joan Quigley, osobistej astrolożki amerykańskich prezydentów, odnotował sam „The Economist”. Oni w odpowiedzi podrzucają nam na biurka badania, z których wynika, że 44% zdrowych na umyśle ludzi wierzy w przepowiednie, ale w grupie osób rozwiedzionych i bezrobotnych ten odsetek wzrasta do 60%. Dlaczego? Badacze mówią o tzw. zewnętrznym umiejscowieniu kontroli – ludzie, którzy nie do końca panują nad swoim życiem, chcą wierzyć, że ich losem kieruje siła wyższa.

To prawda, że – z całym szacunkiem do wymienionych specjalistów od konstelacji gwiazd – sięgamy po horoskopy tym chętniej, im bardziej jesteśmy czegoś niepewne. I nawet nie po to, żeby pomogły nam podejmować decyzje, ale by poprawiły samopoczucie.

Bo wierzymy tylko w te opisy, które stawiają nas w pozytywnym świetle. Każda z nas zgadza się, że jest osobą nietuzinkową, że ma niewykorzystane zdolności, że ma problemy z mobilizacją do pracy, ale potem robi wszystko szybciej i lepiej niż inni. Ufamy tylko tym przepowiedniom, które wróżą nam świetlaną przyszłość: „W pierwszej połowie roku dużo pracy, ale w drugiej czeka na Ciebie zasłużona nagroda”.

Co więcej, dzięki wróżbom doszukujemy się lepszych wersji samych siebie: „Gwiazdy będą sprzyjać sprawom osobistym, pamiętaj tylko, by nie wywoływać niepotrzebnych konfliktów”. I już Ci głupio, że rano znowu się nafoczyłaś za jego porozrzucane rzeczy w łazience. Czy zatem horoskopy mają pozytywny wpływ na nasze życie? Tak!

Czy pomagają w realizacji planów? Z tym gorzej. Ale o ile poprawę humoru możemy powierzyć astrologom, to walkę o powodzenie noworocznych postanowień wolimy oddać w ręce twardo stąpających po ziemi specjalistów.

A w tym numerze – same gwiazdy. Światowa królowa Instagramu specjalnie dla Was ułożyła program na wymarzoną sylwetkę. Popularne kulinarne blogerki dzielą się przepisami na zdrowe i wystrzałowe dania. Styliści gwiazd podpowiadają, jak błysnąć na parkiecie, plus Mapa Marzeń – sprawdzony sposób Oprah Winfrey na osiągnięcie celu. Bo nie wystarczy chcieć „coś” zmienić w swoim życiu. Trzeba wiedzieć, co, jak i kiedy. Dopiero wtedy działa prawdziwa magia. Magicznego 2016 roku!

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij