[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy, czerwcowy numer WH już w kioskach!

Aż 156 stron, na okładce gwiazda serialu "Gra o tron" Natalie Dormer, a w środku jak zawsze mnóstwo porady dotyczących zdrowego stylu życia. Kup czerwcowe wydanie Twojego ulubionego miesięcznika, określ swoje cele i zacznij je realizować krok po kroku. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka Women's Health 06/2016

Uwierz w siebie

Wiadomo: wszystkiemu winni są rodzice. Jak Cię w dzieciństwie niewystarczająco chwalono, to nawet jak skończysz najlepszy uniwersytet, nauczysz się kilku języków i znajdziesz fajną pracę, to w głębi duszy i tak czujesz się niedojdą, której udało się przypadkiem.

REKLAMA

Z kolei jak rodzic, sam najczęściej pozbawiony sukcesów, nadmiernie rozdmuchał Twoje dziecięce ego, to prędzej czy później spadniesz z obłoków. Kompleksy źle, egocentryzm jeszcze gorzej.

(Ponoć istnieje prosty test, który pozwala sprawdzić, czy właściwie oceniasz sama siebie: jeżeli w pracy albo w grupie osób, na której Ci zależy, ktoś Cię skrytykuje i Ty przez to nie możesz spać po nocach  masz za niskie poczucie własnej wartości. Jeżeli nie przyjmujesz krytyki do wiadomości i obrażasz się albo robisz z siebie ofiarę – możesz się przeszacowywać. Zdrowa na emocjach i umyśle osoba potrafi przyznać się do błędu i dalej bez problemów funkcjonować w grupie.)

Jednak psychologowie coraz głośniej zaczynają wygłaszać teorie, że o naszym losie w równym stopniu co geny i środowisko decyduje wola. I zamiast analizować relacje z rodzicami, lepiej zadać sobie pytanie, na czym naprawdę nam zależy.

Jasno sprecyzowany cel to najsilniejsza broń w walce z brakiem wiary w siebie. Możesz go osiągnąć nawet wtedy, kiedy nie masz zadatków. Bo doskonałość bierze się z pasji i konsekwencji.

Wie o tym Natalie Dormer, która – mimo braku szczególnych warunków – stała się jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Teraz czas na Ciebie. Zagraj o swój tron.

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij