[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Najnowszy WH od piątku w kioskach!

Aż 156 stron, na okładce gwiazda „Igrzysk śmierci” Elizabeth Banks, a wewnątrz numeru jak zwykle mnóstwo porad, patentów, ćwiczeń i przepisów, które pomogą Ci stać się jeszcze lepszą wersją siebie. Weź odpowiedzialność za jakość swojego życia i razem z WH spraw, by 2015 był Twoim rokiem! Najnowsze, noworoczne wydanie już pojutrze w sprzedaży!

Styczniowo-lutowe wydanie polskiego Women’s Health od piątku będzie czekać na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzecie się, aby kupić ten numer, możecie przejrzeć go w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

ELIZABETH BANKS: Wygląda, jakby wszystko przychodziło jej z łatwością – i kariera, i szczęśliwa rodzina, i świetny wygląd. Jak ona to robi?

wh-01-2015-01

ZACZNIJ PŁYWAĆ: Bo ciało zanurzone w wodzie traci na wadze wcale nie pozornie, tylko całkiem realnie. Przez godzinę spalasz około 500 kcal.

wh-01-2015-02

25 NAJLEPSZYCH I NAJGORSZYCH PIGUŁEK: Sprawdzamy, które suplementy działają, które nie, a które mogą wręcz zaszkodzić.

wh-01-2015-03

KARNAWAŁOWE PRZEKĄSKI: Zobacz, jak zrobić dania karnawałowe, z których żadne nie ma więcej niż 100 kcal.

wh-01-2015-04

TAK UWIEDZIESZ KAŻDEGO FACETA: Na czym polega magiczny seksapil? Pytamy specjalistów, aby już jutro wypróbować to na kolegach z firmy.

wh-01-2015-05

TWOJE CIAŁO 2015: Mamy dla Ciebie plan. Tym razem musi się udać. Efekty zobaczysz po 4 tygodniach.

wh-01-2015-06

ZOSTAŃ KRÓLOWĄ BALU: Zobacz, jak wykonać makijaż, który wydobędzie z Ciebie całe piękno.

wh-01-2015-07

PRZYSIAD CZYNI CUDA: Naturalny przysiad robisz w ciągu dnia dziesiątki razy, więc teoretycznie wiesz jak wygląda jego fitnessowa wersja. Sprawdź, czy na pewno.

wh-01-2015-08

UWOLNIJ EMOCJE: Warto czasem sobie odpuścić, przestać się przejmować sąsiadami i kochać się wreszcie głośno i bezwstydnie.

wh-01-2015-09

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Styczniowo-lutowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (nowy numer może być do kupienia z pewnym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health, ale uwaga – zmieniamy jej zasady! Ponieważ w 2015 roku WH będzie już miesięcznikiem, roczna prenumerata obejmuje teraz 10, a nie jak wcześniej 6 kolejnych wydań. Wciąż jednak w prenumeracie zapłacisz za WH mniej niż w kiosku i nadal jej zamówienie oznacza szansę na otrzymanie atrakcyjnego prezentu. Szczegółowe informacje oraz formularze zamówienia na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij