[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy WH już w sprzedaży!

Aż 164 strony, na okładce gwiazda „House of Cards” Kate Mara, a w środku jak zwykle mnóstwo skutecznych patentów, ćwiczeń i przepisów oraz specjalny modowy dodatek z 99 poradami stylistów. Zawalcz tej wiosny o swoją formę z WH, bo zdrowy styl życia nigdy nie wychodzi z mody! Kwietniowy numer Twojego ulubionego magazynu już w kioskach!

Kwietniowe wydanie polskiego Women’s Health od 13 marca będzie czekać na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzesz się, aby kupić ten numer, możesz przejrzeć go w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

KATE MARA: Nie daj się zwieść pozorom. Kate Mara jest drobna i ma bardzo dziewczęcą urodę, ale doskonale wie, jak spełniać swoje marzenia. Poznaj jej sposoby na to, aby czuć się dobrze we własnej skórze.

10 KG MNIEJ BEZ GŁODU: Poznajcie się, oto Chris Powell – trener, który pomógł przemodelować sylwetkę tysiącom kobiet. Z nim spędzisz najbliższe trzy miesiące. Zobaczysz, że warto!

GĘSTSZE WŁOSY: Najlepsi polscy specjaliści radzą, jak zmienić nasze cienkie słowiańskie włosy we fryzurę typu push-up. Pokazujemy techniki oraz najlepsze produkty do stylizacji.

BĄDŹ PIĘKNA NAGO: Oto nasz plan, jak pozbyć się kompleksów i znów poczuć się dobrze we własnej skórze.

JAJKO NASZE POWSZEDNIE: Przestańcie zawracać sobie głowę cholesterolem. Jajka są wyjątkowo zdrowe i sama zobacz, co można z nich wyczarować...

ABSI: BMI ma prawie 200 lat i idzie sobie na emeryturę. Teraz są inne, dokładniejsze sposoby oceny, czy Twój organizm mieści się w granicach normy.

MÓJ FACET JEST DZIWNY: Zaburzenia osobowości dotykają jedna osobę na 20. Całkiem możliwe, że Twój facet nie jest zwykłym egoistą, tylko wymaga terapii.

FIGURA NA TALERZU: Omiń kolejke do maszyn i kompletny trening wykonaj z tylko jednym urządzeniem.

ZDROWE LUNCHE: Zobacz, jak skomponować sobie pomysłowe, energetyczne, smacznie i nietuczące posiłki do pracy.

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Kwietniowy  numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez miesiąc, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (nowy numer może być do kupienia z pewnym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health - roczna prenumerata obejmuje 10 wydań, które dostaniesz z 15-procentowym rabatem, a jej zamówienie oznacza także szansę na otrzymanie atrakcyjnego prezentu. Szczegółowe informacje oraz formularze zamówienia na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij