Najnowszy WH już w sprzedaży!

Aż 164 strony, na okładce gwiazda „House of Cards” Kate Mara, a w środku jak zwykle mnóstwo skutecznych patentów, ćwiczeń i przepisów oraz specjalny modowy dodatek z 99 poradami stylistów. Zawalcz tej wiosny o swoją formę z WH, bo zdrowy styl życia nigdy nie wychodzi z mody! Kwietniowy numer Twojego ulubionego magazynu już w kioskach!

Kwietniowe wydanie polskiego Women’s Health od 13 marca będzie czekać na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzesz się, aby kupić ten numer, możesz przejrzeć go w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

KATE MARA: Nie daj się zwieść pozorom. Kate Mara jest drobna i ma bardzo dziewczęcą urodę, ale doskonale wie, jak spełniać swoje marzenia. Poznaj jej sposoby na to, aby czuć się dobrze we własnej skórze.

10 KG MNIEJ BEZ GŁODU: Poznajcie się, oto Chris Powell – trener, który pomógł przemodelować sylwetkę tysiącom kobiet. Z nim spędzisz najbliższe trzy miesiące. Zobaczysz, że warto!

GĘSTSZE WŁOSY: Najlepsi polscy specjaliści radzą, jak zmienić nasze cienkie słowiańskie włosy we fryzurę typu push-up. Pokazujemy techniki oraz najlepsze produkty do stylizacji.

BĄDŹ PIĘKNA NAGO: Oto nasz plan, jak pozbyć się kompleksów i znów poczuć się dobrze we własnej skórze.

JAJKO NASZE POWSZEDNIE: Przestańcie zawracać sobie głowę cholesterolem. Jajka są wyjątkowo zdrowe i sama zobacz, co można z nich wyczarować...

ABSI: BMI ma prawie 200 lat i idzie sobie na emeryturę. Teraz są inne, dokładniejsze sposoby oceny, czy Twój organizm mieści się w granicach normy.

MÓJ FACET JEST DZIWNY: Zaburzenia osobowości dotykają jedna osobę na 20. Całkiem możliwe, że Twój facet nie jest zwykłym egoistą, tylko wymaga terapii.

FIGURA NA TALERZU: Omiń kolejke do maszyn i kompletny trening wykonaj z tylko jednym urządzeniem.

ZDROWE LUNCHE: Zobacz, jak skomponować sobie pomysłowe, energetyczne, smacznie i nietuczące posiłki do pracy.

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Kwietniowy  numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez miesiąc, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (nowy numer może być do kupienia z pewnym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health - roczna prenumerata obejmuje 10 wydań, które dostaniesz z 15-procentowym rabatem, a jej zamówienie oznacza także szansę na otrzymanie atrakcyjnego prezentu. Szczegółowe informacje oraz formularze zamówienia na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Zobacz również:
REKLAMA