Najnowszy WH już w sprzedaży!

Aż 156 stron, na okładce promienna Drew Barrymore, a w środku jak zawsze mnóstwo skutecznych porad, patentów, ćwiczeń i przepisów, dzięki którym małymi kroczkami wprowadzisz wielkie zmiany w swoim życiu. W nowym WH znajdziesz także specjalny dodatek z aż 99 urodowymi trikami. 

Najświeższy numer Twojego ulubionego magazynu już w kioskach!Listopadowo-grudniowe wydanie polskiego Women’s Health czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzecie się, aby kupić ten numer, możecie przejrzeć go w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

DREW BARRYMORE: To chyba najlepszy czas w jej życiu – spełniona aktorka, szczęśliwa żona i matka, czego można chcieć więcej? A Drew właśnie rozwija swoją firmę – Flower.

 

TWOJE NOWE CIAŁO: Cała ta naszpikowana elektroniką maszyneria nie jest Ci potrzebna, bo oldskulowa piłka i pojedyncza hantla są co najmniej tak samo skuteczne w modelowaniu sylwetki, wzmacnianiu mięśni i zrzucaniu kilku kilogramów.

wh-06-2014-09

ZDROWA SŁODYCZ: Nawet zimą nie rezygnuj z sezonowych owoców – są oryginalne, slodkie, a do tego bogatsze w witaminy, antyoksydanty i błonnik niż wiele ich letnich koleżanek.

wh-06-2014-02

SIŁA SPOKOJU - JOGA: Wdzięk, siła, spokój – te atrybuty jogi pozwolą Ci wygrać ze stresem, zyskać szczupłą sylwetkę, uwolnić kobiecość i pewność siebie.

wh-06-2014-03

WYPADAJĄ MI WŁOSY: Łysiejący facet może się ogolić na zero i pocieszać, że przez to wygląda bardziej męsko. Ale co ma zrobić kobieta  z rzednącymi włosami?

wh-06-2014-06

POZNAJ CHEMIĘ W KREMIE: Nie zawracaj sobie głowy kremem, który ma zawierać podwójne stężenie koenzymu Q 10 lub większą dawkę kwasu hialuronowego. A już tym bardziej takim, który odmładza o 10 lat lub wygładza zmarszczki o ileś tam procent. To hasła, za którymi nie idzie żadna konkretna informacja. Zobacz, jakich składników naprawdę potrzebuje Twoja skóra i jakich proporcji powinnaś dla nich szukać.

wh-06-2014-04

SLIM DREAM TEAM: Okazuje się, że Twój związek może być zagrożony w momencie, kiedy jedno z  was zaczyna zmieniać wagę. Zobacz, jak sobie z tym radzić.

wh-06-2014-05

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ: Romantyczne mity na temat miłości kończą się tak, że zgorzkniała księżniczka po kilku rozwodach wciąż czeka na księcia na białym koniu. Zobacz, jak nie pomylić romantycznej komedii z życiem.

wh-06-2014-07

JEDZENIE TWÓJ WRÓG: Gdy uświadomisz sobie, że objadaniem się przykrywasz emocjonalny problem lub wewnętrzny konflikt, zrobisz pierwszy krok do opanowania napadów głodu

wh-06-2014-08

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Listopadowo-grudniowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (nowy numer może być do kupienia z pewnym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health, ale uwaga – zmieniamy jej zasady! Ponieważ w 2015 roku WH będzie już miesięcznikiem, roczna prenumerata obejmuje teraz 10, a nie jak dotychczas 6 kolejnych wydań. Wciąż jednak w prenumeracie zapłacisz za WH mniej niż w kiosku i nadal jej zamówienie oznacza szansę na otrzymanie atrakcyjnego prezentu. Szczegółowe informacje oraz formularze zamówienia na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA