[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Najnowszy WH już w kioskach!

Aż 148 stron, na okładce Jessica Alba, a wewnątrz numeru jak zwykle cała masa porad, patentów, ćwiczeń i przepisów, dzięki którym wreszcie zrobisz sobie... wakacje od martwienia się o wszystko. Oto nowy WH – Twoja letnia dawka energii i motywacji! Najnowsze, wakacyjne wydanie już  w sprzedaży!

Wakacyjne wydanie polskiego Women’s Health już czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy, a także w wersji na iPada i iPhone’a w sklepie AppStore (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzecie się, aby je kupić, możecie dowiedzieć się, co znajdziecie w środku, przeglądając ten numer w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla was między innymi:

JESSICA ALBA: „Mam cellulit i rozstępy, a po obu ciążach nosiłam tę ohydną, wyszczuplającą bieliznę” – przyznaje aktorka, uważana za jedną z najpiękniejszych w Hollywood. Z WH dzieli się szczerą opowieścią o sobie oraz patentami na zdrowe posiłki i świetną figurę.

womenshealth_04_2014_01

ZAKOCHASZ SIĘ W BIEGU: Może nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale zaskoczy Cię intensywnością doznań. Miliony kobiet są dzięki niemu szczęśliwsze, zdrowsze, pewniejsze siebie i piękniejsze. Bo bieganie to z jednej strony prosty i efektywny trening, a z drugiej – wyzwalacz energii i apetytu na życie.

womenshealth_04_2014_08

STANIKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH: Nie dopuść, żeby określenia: ściśnięty, opadający, podskakujący czy obolały dotyczyły Twojego biustu. Piersi, bez względu na rozmiar, są Twoim atutem i podczas intensywnego treningu zasługują na szczególną troskę.

womenshealth_04_2014_02

BĄDŹ SEXY NA PLAŻY: To ten czas, w którym od świata zewnętrznego oddziela Cię jedynie kilkadziesiąt centymetrów kwadratowych tkaniny. Dzięki naszym patentom uświadomienie sobie tego faktu tylko zwiększy Twoją pewność siebie.

womenshealth_04_2014_07

FONTANNA ENERGII: Czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony – sezon na melony i arbuzy uważamy za otwarty! Mają mało kalorii, fantastycznie gaszą pragnienie i świetnie smakują. Lato bez nich to nie jest lato. Koniec. Kropka.

womenshealth_04_2014_03

KORKI Z SEKSU: To jest seks z kimś, kogo naprawdę kochasz, więc nie traktuj tego jak coś nieważnego i wstydliwego. A poza tym sesje solo sprawią, że również i seks z partnerem stanie się lepszy.

womenshealth_04_2014_06

MAKIJAŻ NA PLAŻĘ: Podobno Amerykanki zawsze wychodzą na plażę w pełnym makijażu. I co z tego? My nie musimy, jeśli nie mamy na to ochoty. Nam, żeby czuć się dobrze, wystarczy tylko sprytnie ukryć niedoskonałości i delikatnie podkreślić swoje atuty.

womenshealth_04_2014_04

KOSMETYKI Z NATURY: Niezależnie od kanonów urody, koloru skóry czy kultury kobiety na całym świecie łączy wspólny cel – chcą być piękne. Jakie są ich sposoby? WH zdradza sekrety urody kobiet z różnych krajów.

womenshealth_04_2014_05

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Lipcowo-sierpniowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz.

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij