Najnowszy WH już w kioskach!

Aż 164 strony, Heidi Klum na okładce, a w środku mnóstwo porad, patentów, ćwiczeń i przepisów oraz dodatek "Uroda i Styl". Oto nowy WH - zastrzyk energii i motywacji na wiosnę! Najnowszy, marcowo-kwietniowy numer już w sprzedaży!

Wiosenne wydanie polskiego Women's Health od 28 lutego czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy, a także w skrzynkach pocztowych tych Czytelniczek, które wykupiły już prenumeratę WH (dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim kupisz ten numer, możesz przejrzeć go w całości już teraz – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla was między innymi:

- TWOJE OSOBISTE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE: Nasze opiekuńcze państwo zmusza Cię do odkładania na emeryturę od samego początku pracy zawodowej. My do niczego nie zmuszamy, ale radzimy, żebyś już dziś zaczęła inwestować w swoje ciało i cieszyła się świetną formą i sylwetką przez całe życie.

wh_02_2014_02

- TWÓJ MÓZG UNPLUGGED: Przez długi czas obiektem zainteresowania nauki był tylko męski mózg. Dopiero od niedawna neurolodzy przyjrzeli się dokładniej kobiecemu i stwierdzili, że różnice istnieją. Zobaczmy, jak zrobić z tej wiedzy użytek.

wh_02_2014_03

- HEIDI MA TALENT: Od 20 lat nic nie jest w stanie zatrzymać tej energicznej matki czwórki dzieci. Po sukcesach w modelingu triumfuje w telewizji. Zakończyła „Project Runway”, który oczekuje polskiej wersji, i dołączyła do jurorów w amerykańskim „Mam talent”. Odnajduje się też jako projektantka odzieży. Heidi chce żyć na pełnych obrotach i umie to robić.

wh_02_2014_01

- WEŹ 5 SKŁADNIKÓW: Te dania, oparte na pięciu głównych składnikach, mają dużo mniej tłuszczu i kalorii niż te, zamawiane na wynos lub zjadane w kantynie. I są dużo, dużo smaczniejsze.

wh_02_2014_07

- TWÓJ CEL: PŁASKI BRZUCH: Przestań dzielić trening na część siłową i aeroby, a nie tylko skrócisz jego czas, lecz również drogę do silnej sylwetki bez grama zbędnego tłuszczu.

wh_02_2014_04

- SKÓRA WOŁA SOS: Twoja skóra jest bardzo czułym wskaźnikiem tego, co dzieje się w Twoim organizmie. Zobacz, jak zrozumieć sygnały ostrzegawcze, jakie Ci wysyła.

wh_02_2014_08

- KOBIETA NA ROZMOWIE O PRACĘ: Spójrz na oba zdjęcia - która z nich dostanie etat? Może Ci się wydawać, że to niesprawiedliwe, ale naukowe fakty mówią jasno: od tego, jak wyglądasz, może zależeć Twoja kariera.

wh_02_2014_06

- PAMIĘĆ TWOICH MIĘŚNI: Ten ewolucyjny mechanizm jest stary jak ludzki rodzaj i trwały jak skała. Twoje mięśnie nie tylko ciężko pracują na treningu, ale potem o tym pamiętają. To dzięki temu możesz szybko wrócić do formy nawet po dłuższej przerwie w ćwiczeniach. Sprawdź, na czym polega fenomen pamięci mięśniowej i zbuduj sylwetkę, na której kolejne krzyżyki w kalendarzu nie zrobią żadnego wrażenia.

wh_02_2014_05

- MIŁOŚĆ W CZASACH CHOLERY: Badaczom wyszło czarno na białym, że statystyczna rodzina kłóci się 2455 razy w roku, czyli prawie 7 razy dziennie. Gdzie oni, na Boga, robią te swoje badania? W piekle? Sprawdzamy, ile jest prawdy w tych statystykach.

wh_02_2014_10

- BĄDŹ NA FALI: Pożegnaj się z prostownicą i schowaj krem do prostowania włosów. Tej wiosny fale są wszędzie, a my pokażemy Ci, jak za ich pomocą wyczarować niewiarygodnie seksowne fryzury.

wh_02_2014_09

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Marcowo-kwietniowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, a jego egzemplarz nadal kosztuje 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPady – interaktywne i multimedialne wydanie tabletowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (najnowszy numer będzie dostępny z kilkudniowym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health – to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Zobacz również:
REKLAMA