[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najnowszy WH już w Twoim kiosku!

Aż 156 stron, na okładce Britney Spears w formie jak nigdy, a w środku mnóstwo porad, ćwiczeń i przepisów, które zmobilizują Cię do działania. Skoro ona mogła, możesz i Ty! W końcu przedwiośnie to idealny czas na porządki, a te najlepiej zacząć od siebie. Marcowy numer czeka na Ciebie w kiosku od 10 lutego. Pamiętaj: od teraz WH ukazuje się już o miesiąc!

Marcowe wydanie polskiego Women’s Health od 10 lutego czeka na Was w kioskach, salonach prasowych, marketach, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy (w swoich  skrzynkach pocztowych znajdą go również te Czytelniczki, które wykupiły już prenumeratę WH; dołącz do nich – zostań prenumeratorką!). Zanim wybierzesz się, aby kupić ten numer, możesz przejrzeć go w całości – strona po stronie – na womenshealth.pl/nowy_numer.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was między innymi:

BRITNEY SPEARS. TAK, TO ONA! Photoshop? Ani trochę! Chociaż trudno w to uwierzyć, to Britney naprawdę tak wygląda. Zobacz, jak udało jej się osiągnąć taką sylwetkę.

SZYBKI DETOKS: Mniej warzyw w diecie i zimowy bezruch to poszarzała cera, osłabione włosy i paznokcie oraz ogólny nastrój z gatunku nieprzysiadalnych. Zmieniamy to kilkoma ruchami widelca.

SCHUDNIJ Z JILLIAN MICHAELS: Ekspert od spalania tłuszczu i ćwiczeń likwidujących przyczyny kompleksów. Zainteresowana współpracą?

ZBADAJ SIĘ SAMA: Żeby wykryć niektóre dolegliwości, nie potrzebujesz USG, EKG ani RTG. Wystarczy Ci kosmetyczka i ten numer WH.

NOWA TY. SILNA I SEXY: 4-tygodniowy plan, dzięki któremu tłuszcz zastąpisz wyrzeźbionymi mięśniami, to tylko 8 prostych ruchów, które sama możesz zrobić w domu.

KONIEC TRĄDZIKU: Pryszcze i krosty nie są zarezerwowane dla nastolatek. Co zrobić, jeśli pojawiają się również wtedy, gdy kurze łapki?

50 NOWYCH TWARZY SEKSU: Co dostaniemy w tym roku na walentynki? Coś nietypowego. Tego dnia wchodzi do naszych kin pierwsze romantyczne sado-maso, czyli „50 twarzy Greya”.

WEGE W WERSJI DE LUXE: Wykwintne mogą być również dania, w których nie ma nic pochodzenia zwierzęcego.

CZERWONY ALARM: Krwista szminka to najseksowniejszy kosmetyk wszech czasów. Naucz się dobierać kolor szminki do swojej cery.

Zobacz pełną prezentację najnowszego numeru WH na womenshealth.pl/nowy_numer.

Marcowy numer „Women’s Health” pozostanie w sprzedaży przez miesiąc, a jego egzemplarz nadal kosztuje tylko 7,99 zł. Polska edycja WH dostępna jest już również w formie elektronicznej w wersji na iPada i iPhone’a– interaktywne i multimedialne wydanie cyfrowe możesz kupić w sklepie App Store w cenie 1,79 euro za egzemplarz (nowy numer może być do kupienia z pewnym opóźnieniem).

Zachęcamy również do zamawiania prenumeraty Women’s Health, ale uwaga – już na nowych zasadach! Ponieważ w 2015 roku WH jest już miesięcznikiem, roczna prenumerata obejmuje teraz 10, a nie jak wcześniej 6 kolejnych wydań. Wciąż jednak w prenumeracie zapłacisz za WH mniej niż w kiosku i nadal jej zamówienie oznacza szansę na otrzymanie atrakcyjnego prezentu. Szczegółowe informacje oraz formularze zamówienia na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij