Najnowsza kolekcja treningowa 4F x Anna Lewandowska – wyjątkowa jak każda z nas

Nowy sezon to idealna okazja, aby zmotywować siebie i najbliższych do zmierzenia się z kolejnymi wyzwaniami. W sprzedaży pojawiła się właśnie najnowsza kolekcja treningowa stworzona przez 4F oraz ambasadorkę marki, Annę Lewandowską.

4F Lewandowska materiały prasowe

Jesteśmy różne. Kierujemy się różnymi motywacjami i celami, ale tym, co nas łączy jest poczucie wspólnoty oraz pasja do sportu i zdrowego stylu życia – z takim przekazem wystartowała kampania #Unstoppable_Together, promująca nową kolekcję 4F x Anna Lewandowska.

„Od lat obserwuję jak dziewczyny, które ze mną trenują chętnie łączą się w grupy, motywują wzajemnie do działania, wspierają i nawiązują niezwykłe przyjaźnie. To one były moją inspiracją podczas tworzenia najnowszej kolekcji treningowej z 4F i mam nadzieję, że właśnie ta kolekcja będzie nas motywowała do podejmowania kolejnych wspólnych wyzwań. Razem jesteśmy nie do zatrzymania.” – mówi Anna Lewandowska.

Wzajemna motywacja i wsparcie to główne wartości, które podkreśla kampania. Do udziału w sesji zdjęciowej zaproszonych zostało 12 kobiet, które od dawna regularnie trenują z Anią Lewandowską i zdrowy, aktywny styl życia zagościł w ich życiu na stałe. Teraz dziewczyny wspólnymi siłami chcą motywować kolejne kobiety do przekraczania swoich granic i walki o siebie.

W linii znalazły się legginsy, krótkie szorty, bikery, topy, longsleeve’y, bluzy oraz staniki sportowe, a dominującą w kolekcji kolorystyką jest połączenie czerni i beżu, z dodatkiem złotych akcentów. Miękkie i oddychające tkaniny, szybkoschnące wykończenia oraz płaskie szwy to tylko niektóre z technologicznych udogodnień zastosowanych w najnowszej linii. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o najmniejszych szczegółach, o czym świadczyć mogą wstawki w formie paneli z siatki, profilowane miseczki z systemem wentylacji czy praktyczne kieszenie.

Najnowsza kolekcja treningowa 4F x Anna Lewandowska jest już dostępna w sprzedaży w aplikacji 4F, a od 26 sierpnia na stronie https://4f.com.pl/ oraz w sklepach stacjonarnych 4F.

Zobacz również:
REKLAMA