[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Najnowsza kolekcja bielizny Caprice w wersji retro

Najnowsza kolekcja bielizny damskiej firmy Caprice łączy w sobie romantyczny styl retro z elementami nowoczesnego designu. Znajdziesz w niej m.in. transparentne halki, kunsztownie zdobione biustonosze, tradycyjne bardotki, figi z haftami, komplety w wiktoriańskim stylu i wiele, wiele innych. Zobacz najnowszą kolekcję zmysłowej bielizny.

bielizna Caprice

Najnowsza kolekcja bielizny Caprice uwodzi zmysłową różnorodnością. Znalazły się w niej modele inspirowane estetyką retro, ozdobione romantycznymi koronkami, jak i charakteryzujące się prostym i nowoczesnym fasonem.

Projektanci marki zadbali o bogactwo detali - drobnych organicznych haftów, uroczych kokardek, połyskujących kryształków, czy aksamitnych tasiemek. Ważną rolę w bieliźnie Caprice ogrywają nietypowe połączenia transparentnych tkanin z ażurami, mikrofibrą i jedwabiem.

W palecie barwnej kolekcji dominują kontrasty: czerń zestawiona jest bielą, pudrowym różem, beżem lub z kroplą zmysłowej purpury. Intensywna, seksowna czerń i czerwień występują także solo.

Wśród modeli Caprice znaleźć można transparentne halki, kunsztownie zdobione biustonosze, staniki typu push up, gustowne stringi, tradycyjne bardotki, figi z haftami, komplety w wiktoriańskim stylu.

Zwracają uwagę przede wszystkim modele ze zmysłowymi paseczkami oraz koronkowe nieusztywnione staniki z postrzępionym wykończeniem.

Do oferty marki dołączyła także, modna teraz, bielizna typu "naked" w odcieniu nude.

Caprice to marka Bielizny od 1991 roku w Polsce. Najwyższej jakości włoskie tkaniny zapewniają komfort, trwałość i zmysłowy wygląd.

Kolekcja dostępna na: www.caprice.com.pl

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Produkty z kategorii: bielizna damska znajdziesz w sekcji WH Zakupy: bielizna damska xxl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij