Najciekawsze zamówienia, z jakimi spotkali się kurierzy Glovo

Miejscy kurierzy, którzy towarzyszą nam już niemal każdego dnia, często mierzą się z nie lada wyzwaniami, jak konkretny luksusowy szampan czy dany model konsoli. Jakie największe oraz najdziwniejsze zamówienia dostarczyli kurierzy Glovo?

Glovo fot. materiały prasowe

Miejscy kurierzy na stałe wpisali się w naszą codzienność. Zamawiamy na potęgę dosłownie wszystko! Przekonaliśmy się już nie tylko do dostaw ulubionych dań z restauracji czy cateringu, ale także zamówień niestandardowych, a Glovo może pochwalić się już 3 milionami pobrań aplikacji od lipca 2019 r. Za pomocą usługi „cokolwiek” użytkownicy mogą zamówić niemal wszystko. Musi być to oczywiście dostępne w zasięgu kuriera w danym mieście.

Jeden z użytkowników zażyczył sobie zatem dostawę dwóch butelek wysokopółkowego czerwonego wina wartego kilkaset złotych, inny natomiast butelkę luksusowego szampana. Kurier Glovo ratował także zapominalskiego Pana przywiezieniem urodzinowego tortu i prezentu oraz bukietu dwudziestu długich róż, ale też dostarczał… konkretny model paneli podłogowych.

Polscy użytkownicy, równie chętnie, co dania z restauracji, zamawiają za pomocą Glovo także elektronikę. Najdroższym zamówieniem tego typu w Glovo była konsola Nintendo Switch oraz kontroler Switch za kwotę 1530 zł. Kurier miał za zadanie dostarczyć także słuchawki Apple AirPods czy konkretny głośnik Bluetooth. Jak widać, zakup konkretnych produktów, nawet gadżetów służących do rozrywki, nawet jeśli mowa tutaj o gadżetach elektronicznych, których sam wybór i zakup jest często sporą przyjemnością dla fana nowinek technologicznych…

Zobacz również:
Zgrabna sylwetka to nie to samo, co bycie fit. Możesz mieć figurę modelki i łapać zadyszkę na schodach. Sama przetestuj, jak sprawna jesteś. Punkt za każde A.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA