NEW YORK by Natalia Siwiec

Nowy Jork to z całą pewnością najbardziej kosmopolityczne miasto na świecie, które nigdy nie zasypia i nieustannie tętni życiem. To centrum mody, kultury, sztuki i rozrywki. Zachwyca wielokulturowością, otwartością i kolorem. Każdy pragnie tu być! To właśnie Nowy Jork stał się inspiracją dla najnowszej kolekcji NEW YORK COLLECTION INDIGO by Natalia Siwiec.

indigo mat. prasowe
Nowa kolekcja Indigo by Natalia Siwiec

Polska marka INDIGO to ikona kolorów. Od lat wyznacza trendy w stylizacji paznokci i inspiruje miliony kobiet. Dlatego Nowy Jork stanowił naturalną inspirację dla najnowszej kolekcji stworzonej wspólnie z Natalią Siwiec. Modelka już po raz szósty firmuje swoim nazwiskiem kolekcję lakierów INDIGO. Dotychczasowe kolekcje Natalii okazały się wielkim sukcesem,
a kolory przez nią tworzone były najbardziej rozchwytywanymi kolorami poprzednich sezonów.

REKLAMA

Najnowsza kolekcja NEW YORK to 12 fenomenalnych, niezwykle eleganckich
i intrygujących kolorów, które stanowią absolutny „must have” na jesień. Wśród propozycji znajdziemy wysublimowane odcienie fioletu, bordo, naturalne beże, oliwkę, khaki, głęboką zieleń, szarości, energetyczny amarant i musztardę. Cała kolekcja idealnie odzwierciedla kolory, które możemy obecnie obserwować w trendach na sezon jesień/zima 2018-2019 wśród największych domów mody.

Sesja wizerunkowa najnowszej kolekcji miała miejsce w Nowym Jorku. Architektura miasta, jego kolory i energia stanowiły idealne tło. Natalia Siwiec po raz kolejny pokazała wiele twarzy kobiecości. Na zdjęciach możemy zobaczyć zarówno zmysłową i tajemniczą kobietę wampa, fashion victim, jak i dziewczynę z sąsiedztwa.

Zobacz również:
Nie ma to jak chodzenie własnymi ścieżkami. I to uczucie zostawiania pierwszych kroków na świeżym śniegu! Ale nie ma przyjemności z outdooru bez pewności, że trafi się z powrotem do domu.
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA