My Esotiq Dream - zostań modelką!

Czy marzyłaś kiedykolwiek o międzynarodowej karierze modelki? Jeśli tak, to marka Esotiq i agencja modelek Avant Models pomogą Ci spełnić te marzenia! Ruszył właśnie konkurs „My Esotiq Dream: Zostań Modelką”!

Konkurs „My Esotiq Dream: Zostań Modelką”, którego patronem medialnym jest magazyn Women’s Health, to autorski projekt marki Esotiq we współpracy z Avant Models, wiodącą agencją modelek w Polsce, która pod swoimi skrzydłami ma tak znane top-modelki, jak Joanna Krupa czy Kasia Struss.

Celem konkursu jest pomoc w spełnieniu marzeń o karierze modelki. Nagrodą główną jest uczestnictwo w kampanii reklamowej marki Esotiq na sezon jesień-zima 2014 oraz możliwość podpisania kontraktu z agencją modelek. Poza tym na uczestniczki czeka wiele innych atrakcyjnych nagród!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mydream.esotiq.com (będzie dostępny od 7 kwietnia do 18 maja 2014 r.). Jeśli masz od 18 do 27 lat i co najmniej 165 cm wzrostu, nie czekaj! Zgłoś się i przeżyj niezwykłe chwile razem z Esotiq!

my_esotiq_dream_poster

WH
Zobacz również:
REKLAMA