[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

My Esotiq Dream - zostań modelką!

Czy marzyłaś kiedykolwiek o międzynarodowej karierze modelki? Jeśli tak, to marka Esotiq i agencja modelek Avant Models pomogą Ci spełnić te marzenia! Ruszył właśnie konkurs „My Esotiq Dream: Zostań Modelką”!

Konkurs „My Esotiq Dream: Zostań Modelką”, którego patronem medialnym jest magazyn Women’s Health, to autorski projekt marki Esotiq we współpracy z Avant Models, wiodącą agencją modelek w Polsce, która pod swoimi skrzydłami ma tak znane top-modelki, jak Joanna Krupa czy Kasia Struss.

Celem konkursu jest pomoc w spełnieniu marzeń o karierze modelki. Nagrodą główną jest uczestnictwo w kampanii reklamowej marki Esotiq na sezon jesień-zima 2014 oraz możliwość podpisania kontraktu z agencją modelek. Poza tym na uczestniczki czeka wiele innych atrakcyjnych nagród!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mydream.esotiq.com (będzie dostępny od 7 kwietnia do 18 maja 2014 r.). Jeśli masz od 18 do 27 lat i co najmniej 165 cm wzrostu, nie czekaj! Zgłoś się i przeżyj niezwykłe chwile razem z Esotiq!

my_esotiq_dream_poster

WH
REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij