[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Multimasking 312 (Maski Nanodyskowe): metamorfoza cery zmęczonej

Multimasking 312 to zestaw 3 różnych Masek Nanodyskowych do zastosowania w domowym minizabiegu kosmetycznym radykalnie poprawiającym wygląd skóry zmęczonej, wymagającej odświeżenia i rewitalizacji.

Yonelle

Multimasking 312 zapewnia spektakularną metamorfozęi efekt doskonale wypoczętej skóry. Cera nabiera młodzieńczego blasku i zachwycającej gładkości. Jest aksamitnie miękka, elastyczna, rozjaśniona, świeża. Pory są mniej widoczne, powierzchnia skóry uzyskuje jedwabistą fakturę i zdrowy koloryt. Zabieg przedłuża również trwałość makijażu.

Wszystkie trzy maski należy zastosować po kolei w ramach jednego wieczornego zabiegu, aby rano, po przebudzeniu, zobaczyć efekt pięknej cery.

Krok 1

Maska Nanodyskowa N˚3 Młodzieńczy Blask

Nałóż Maskę Nanodyskową N˚3 na oczyszczoną skórę twarzy omijając okolice oczu. Masuj aż do roztarcia różowych kuleczek a następnie pozostaw maskę na 20 minut. Zmyj pod bieżącą wodą za pomocą samych dłoni, bez wacików czy gąbki.

Krok 2

Maska Nanodyskowa N˚1 Magiczny Kompres

Następnie nałóż Maskę Nanodyskową N˚1 omijając okolice oczu. Po upływie 20- 30 minut zmyj pod bieżącą wodą za pomocą samych dłoni, bez wacików czy gąbki.

Krok 3

Maska Nanodyskowa N˚2 Zachwycająca Gładkość

Kolejno nałóż Maskę Nanodyskową N˚2 omijając okolice oczu. Wykonaj 3-minutowy automasaż, a następnie pozostaw maskę na całą noc. Rano zmyj rano pod bieżącą wodą za pomocą samych dłoni, bez wacików czy gąbki. Następnie nałóż wybrany krem pielęgnacyjny.

Multimaksing 312 stosuj doraźnie, nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu:

  • jako zabieg na dzień „przed wyjściem”
  • jako zabieg S.O.S., kiedy twoja skóra jest szara i zmęczona
  • kiedy poczujesz, że twoja cera wymaga dogłębnej rewitalizacji
  • jako intensywny zabieg anti-aging
  • jeśli chcesz poprawić samopoczucie i atrakcyjność

Opakowanie zawiera 3 saszetki po 6 ml ( Maska Nanodyskowa N˚1 Magiczny Kompres, Maska Nanodyskowa N˚2 Młodzieńczy Blask, Maska Nanodyskowa N˚3 Zachwycająca Gładkość), cena 39,00 zł

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: www.yonelle.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij