[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Multi Rozdrabniacz Tupperware - idealny do przygotowywania sosów

Multi Rozdrabniacz Tupperware to produkt idealny do przygotowania sosów, dipów, majonezu, koktajli czy zupek i kaszek dla, a przede wszystkim do cięcia miękkich i półtwardych produktów spożywczych bez użycia prądu.

Składa się z 6 części: pojemnika, ostrza, nakładki przedłużającej, mieszadła oraz górnej i dolnej pokrywy. Pojemnik Multi Rozdrabniacza ma pojemność dwukrotnie większą od Rozdrabniacza. Średnica pojemnika jest taka sama i pasuje do pokrywy z mechanizmem napędzającym. Skala na pojemniku co 50 ml pozwala na łatwe uzupełnianie składników. Wyraźnie zaznaczony poziom 400 ml wskazuje maksymalne wypełnienie pojemnika płynami. To optymalna pojemność, by dokładnie wymieszać i rozdrobnić składniki bez rozlewania. Mieszadło pozwala na przygotowanie potraw wymagających dokładnego połączenia składników. Im szybciej i dłużej pociągasz za sznurek, tym uzyskujesz większe rozdrobnienie lub lepsze wymieszanie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij