[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Minty dot prezentuje nową kolekcję biżuterii BOHEMA

Bohema to kolekcja zaprojektowana dla marki Minty dot przez projektantkę Monikę Tomaszewską. Została ona stworzona z myślą o kobietach niebojących się iść pod prąd, chcących poczuć się wyjątkowo.

minty dot

Inspiracją do powstania kolekcji były zachwycające dzieła impresjonistów, w szczególności obrazy Claud’a Monet – delikatne, a zarazem bardzo wyraziste i charakterystyczne.

Współczesna bohema to niebanalne podejście do mody i wizerunku. To odwaga w wyznaczaniu swojej własnej ścieżki do stylu. Poszczególne elementy kolekcji Bohema idealnie się uzupełniają pozwalając tworzyć niezliczoną ilość możliwości, dopasowując się do Twojego nastoju. Kolczyki, bransoletka oraz naszyjniki są wykonane ze złoconego srebra i ozdobione perełkami oraz kryształami Swarowski w dwóch kolorach: Aquamarine i Vintage Rose. Stanowią one idealne uzupełnienie letnich stylizacji. Gdy założysz biżuterię Bohema nieważne, w co będziesz ubrana, bo te dodatki będą stanowiły główny element Twojego stroju. Zabłyśnij!

„Poczuj się wyjątkowa, silna i niezależna, ale zawsze pozostań sobą!”.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij