Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy 2019 (WRWR 2019)

Moto Marzanny w ten weekend zostaną utopione, a to znak, że czas zacząć sezon! Zapraszamy do udziału w pierwszym w Polsce wydarzeniu organizowanym przez kobiety i dla kobiet z całego świata.

WRWR

Dziewczyny z UK i USA organizują Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy – WRWR 2019, którego trasa biegnie przez ponad 100 państw.

REKLAMA

Motocyklistki jadą odcinek rajdu w danym kraju i przekazują pałeczkę następnemu państwu. Chcemy w ten sposób promować kobiecą stronę motocykli, chęć przygody oraz ukazać, że zainteresowanie motocyklami wśród kobiet rośnie.

Zespół WRWR oraz polskie Ambasadorki z łódzkiej grupy motocyklowej Łódki na Kołach zapraszają do zabawy i wspólnej jazdy, aby pokazać, że kobiety też mają głos! Pełny opis Rajdu i zasady uczestnictwa znajdziecie na stronie: https://womenridersworldrelay.com

Do Polski pałeczka dotrze 11 kwietnia w Piwnicznej Zdrój. Dalej pojedzie do Sandomierza i Łodzi, gdzie wspólnie z innymi motocyklistkami oraz Panią Prezydent, oficjalnie otworzymy Sezon Motocyklowy 2019. Zadbamy również o przerwę kawę w NowhereToNowhere i zjemy wspólnie kolację. Finał polskiego odcinka WRWR odbędzie się w Cieszynie 14 kwietnia, gdzie spotkamy się z dziewczynami z Czech i Słowacji.

Zobacz również:
Te ćwiczenia na korpus są dużo skuteczniejsze niż upomnienia naszych babć: „Nie garb się!”. Poprawiają siłę core’u i jego wytrzymałość. Wykonuj je 3 razy w tygodniu, by mięśnie posturalne naprawdę poczuły się zaopiekowane. Ukończ podaną liczbę powtórzeń każdego ruchu, przechodząc bez przerw między kolejnymi ćwiczeniami. Po skończonym obwodzie powtórz całość dwukrotnie (w sumie robisz trzy rundy). Skup się na ściąganiu łopatek w tył i w dół, „wydłużaniu kręgosłupa” i utrzymywaniu go w neutralnej pozycji – łącznie z szyją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA