Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy 2019 (WRWR 2019)

Moto Marzanny w ten weekend zostaną utopione, a to znak, że czas zacząć sezon! Zapraszamy do udziału w pierwszym w Polsce wydarzeniu organizowanym przez kobiety i dla kobiet z całego świata.

WRWR

Dziewczyny z UK i USA organizują Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy – WRWR 2019, którego trasa biegnie przez ponad 100 państw.

Motocyklistki jadą odcinek rajdu w danym kraju i przekazują pałeczkę następnemu państwu. Chcemy w ten sposób promować kobiecą stronę motocykli, chęć przygody oraz ukazać, że zainteresowanie motocyklami wśród kobiet rośnie.

Zespół WRWR oraz polskie Ambasadorki z łódzkiej grupy motocyklowej Łódki na Kołach zapraszają do zabawy i wspólnej jazdy, aby pokazać, że kobiety też mają głos! Pełny opis Rajdu i zasady uczestnictwa znajdziecie na stronie: https://womenridersworldrelay.com

Do Polski pałeczka dotrze 11 kwietnia w Piwnicznej Zdrój. Dalej pojedzie do Sandomierza i Łodzi, gdzie wspólnie z innymi motocyklistkami oraz Panią Prezydent, oficjalnie otworzymy Sezon Motocyklowy 2019. Zadbamy również o przerwę kawę w NowhereToNowhere i zjemy wspólnie kolację. Finał polskiego odcinka WRWR odbędzie się w Cieszynie 14 kwietnia, gdzie spotkamy się z dziewczynami z Czech i Słowacji.

Zobacz również:
REKLAMA