Men Expert Survival Race 2015

Men Expert Survival Race to cykl miejskich biegów z przeszkodami organizowany w największych Polskich miastach. Powstał z myślą o tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność w wyścigu po miejskiej dżungli na specjalnym torze przetrwania.

Men Expert Survival Race

Men Expert Survival Race stanowi nowe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe. Survival Race daje możliwość wykazania się sprawnością, wytrzymałością i walecznością podczas zdobywania trasy.

W 2015 roku cykl miejskich biegów z przeszkodami Men Expert Survival Race zawojuje 6 największych miast w Polsce. Pierwsze starcie rozegra się już 24 maja we Wrocławiu. Następnie fala mocy przejdzie przez Kraków (7 czerwca) oraz Warszawę (21 czerwca), aby jesienią uderzyć w Katowicach (6 września), Poznaniu (27 września) i Gdyni (11 października).

Dla kogo?

Dla wszystkich gotowych na potężne uderzenie adrenaliny i prawdziwy pokaz hartu ducha w dążeniu do zwycięstwa – na stanowiska, gotowi, start! W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy uwielbiają rywalizację oraz emocje towarzyszące wydarzeniom sportowym. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych przygód w życiu. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości.:

  • Warrior: trasa łatwiejsza (5 km) najeżona 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,

  • Hero: trasa o długości 10 km naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,

  • Legend: do pokonania dystans 10 km z 30 przeszkodami, trasa tylko dla Orłów (start w elitarnym gronie zawodników).

Jakie przeszkody?

Druga edycja biegu Men Expert Survival Race powraca z jeszcze większą siłą! W tym roku nie ma taryfy ulgowej. Każdy uczestnik na własnej skórze pozna co to walka o przetrwanie w miejskiej przestrzeni, która przeobraża się w prawdziwą dżunglę. Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie będą mieli okazję do przetestowania swoich możliwości w obliczu żywiołów atakujących z każdej strony.

Rowy z wodą, powalone drzewa, błotne tory, maksymalne zmęczenie, pot siciekający strużkami po twarzy i wbijające się wszędzie siano zmuszą Survivalowców do wydobycia z siebie ogromnych pokładów energi. Survivalowa rozgrywka to nie tylko zmagania z własnym ciałem. To także wspólna zabawa w gronie sportowych zapaleńców oraz możliwość poznania ludzi z podobną pasją.  Czy jesteś na to gotowy?

Coś dla ciała, coś dla ducha oraz cel charytatywny

Na terenie biegu na wszystkich uczestników oraz kibiców czekać będą specjalne strefy, na które wstęp będzie bezpłatny. Każdy będzie mógł posilić ciało oraz kibicować rodzinie i przyjaciołom zmagającym się z przeszkodami. Dodatkowo w naszej strefie na każdego czekają atrakcje przygotowane przez sponsorów i partnerów. Sponsorem Tytularnym jest L’Oreal Men Expert, dzięki któremu powstają niesamowite przeszkody.

Men Expert Survival Race to nie tylko sportowe zmagania. Dzięki Waszemu hartowi ducha, nieskończonym pokładom endorfin oraz zamiłowaniu do dobrej zabawy pomożemy malutkiej Lenie. To właśnie dla niej w tym roku będziemy biec, pokonywać przeszkody i przy okazji zbierać pieniądze na operację nóżek. Dzięki Twojemu zaangażowaniu pomożemy Lenie w przyszłości mogła biegać i skakać!

Wszystkie wydarzenia objęte są honorowymi patronatami Prezydentów miast. Już dziś zacznijcie szykować się do survivalowego uderzenia. Dajcie się porwać sportowym emocjom odkrywając zupełnie nowe oblicze sportu!

Zapisy i więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie: www.survivalrace.pl.

MESR

Zobacz również:
REKLAMA