Masła orzechowe z czystym składem od Mixit

Masło orzechowe nie musi się już kojarzyć z tuczącym niezdrowym słodyczem. Mixit.pl wprowadził na rynek krem orzechowy w pięciu smakach pod nazwą Mixitella, skomponowany na bazie naturalnych składników i bez cukru. Można go jeść bez wyrzeczeń.

Producent

Delikatny krem z orzeszków ziemnych pod nazwą Mixitella, który pojawił się na stronie producenta – Mixit.pl, sprzedawany jest jako dodatek do słodkich dań i wypieków lub do bezpośredniego spożycia.

– Podążamy za trendami żywieniowymi, które w Polsce wyraźnie kształtują się w kierunku dietetycznym i prozdrowotnym. Dlatego zależało nam, by nasze masło orzechowe było czymś zupełnie odmiennym, od negatywnych skojarzeń do jakich przyzwyczaiło nas wielu masowych producentów – mówi Tomasz Kępa z Mixit.pl.

Dlatego skład kremów oparty został na bazie naturalnych, wysokiej jakości składników – począwszy od bazy, jaką są trzy różne rodzaje orzechów, a skończywszy na różnych rodzajach gorzkiej belgijskiej czekolady. Dodajmy, że tylko w składzie jednego z kremów pojawia się cukier. Pozostałe są bezcukrowe lub zawierają maltitol.

Mixitella dostępna jest w pięciu wersjach smakowych jako: krem z orzeszków ziemnych z gorzką czekoladą, kokosowy krem z białą czekoladą, krem z orzechów laskowych z mleczną czekoladą i proteiną, krem z orzeszków ziemnych z czekoladą i truskawkami oraz krem z orzeszków ziemnych z mleczną czekoladą.

REKLAMA