REKLAMA

Marka ECCO po raz kolejny na pokazie Mariusza Przybylskiego

We wtorek 28 lipca dziedziniec Pałacu Kultury w Warszawie na moment zamienił się w światowy wybieg mody. Wszystko to za sprawą prezentacji najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego.

Uzupełnieniem kolekcji, po raz kolejny były buty marki ECCO, jednego z głównych partnerów wydarzenia. Goście mieli okazję podziwiać zmysłową i sensualną podróż podkreślająca kult ciała, który jest główną inspiracją każdego sezonu według Mariusza Przybylskiego.

Tegoroczna kolekcja to przede wszystkim romans pięknych i wyszukanych skrajności, które są podstawą DNA marki. Z jednej strony można było zauważyć erotykę formy, a z drugiej kobiecą delikatność. Wszystkie wybiegowe stylizacje idealnie komponowały się z butami marki ECCO.

Sezon jesień/zima 2020 jest utrzymany w odcieniach bieli i czerni. Klasyczne kolory zostały przełamane modelami ECCO SHAPE SCULPTED MOTION.

Mariusz Przybylski po raz kolejny sięga do męskiej szafy, prezentując na swoich modelkach garnitury w różnych wariantach kolorystycznych oraz fasonowych, które zostały uzupełnione o klasyczne ECCO SHAPE 75 POINTY.

Szalone jeansowe looki, rodem z lat 70. zostały przełamane modelem ECCO 75 BLOC, zaś casualowe męskie sylwetki zostały uzupełnione ponadczasowym i wszystkim dobrze znanym modelem ECCO VITRUS oraz ECCO TREDTRAY.

Ta gra kontrastów znalazła również odzwierciedlenie w eleganckich męskich lookach, gdzie projektant zaprezentował sportowe ECCO ST1 oraz ECCO STREET TRAY.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA